Michał Szpak przeżywa prawdziwy dramat. Nie mógł powstrzymać łez

Michał Szpak przeżywa prawdziwy dramat. Nie mógł powstrzymać łez Źródło: TRICOLORS East News

Michał Szpak przeżywa prawdziwy dramat. Popularny gwiazdor jest zdruzgotany. Wyznanie, którym podzielił się dziś z fanami, jest niezwykle wzruszające. Odeszła osoba, która od lat była mu naprawdę bliska. Przez wiele lat pracowali razem i dzielili się doświadczeniami scenicznymi. Artysta pogrążył się w głębokiej żałobie.

Michał Szpak przeżywa dramat. Nagła wiadomość o śmierci Gienka Loski zdruzgotała wokalistę. Finalista programu "X Factor" długo walczył o życie po rozległym wylewie. Niestety, problemy zdrowotne okazały się być zbyt poważne. Wielu artystów zdecydowało się na opublikowanie wspomnień o zdolnym gitarzyście. Michał Szpak, który znał go od lat, nie mógł dłużej milczeć.

Michał Szpak nie może pogodzić się ze śmiercią Gienka Loski

Gienek Loska przed dwoma laty przeżył rozległy wylew krwi do mózgu. Niemal natychmiast trafił do szpitala, gdzie został zoperowany. Niestety, zabieg nie przyniósł oczekiwanych efektów i artysta nigdy nie doszedł do zdrowia. Po wybudzeniu ze śpiączki czuł się fatalnie, a każdego dnia jego zdrowie podupadało coraz bardziej. Mimo to nie poddawał się i ciągle walczył o odzyskanie utraconej sprawności. Do ostatnich chwil opiekowała się nim zatroskana mama. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Michał Szpak i Gienek Loska przed jedenastoma laty rywalizowali ze sobą w programie "X-Factor". Obaj zachwycili publiczność niesamowitym talentem i zdolnościami. Ostatecznie młody wokalista przegrał ze starszym kolegą i zajął drugie miejsce. Mimo porażki, długowłosy piosenkarz bardzo cenił sobie znajomość z Białorusinem. Nie ukrywa, że odczuwa ogromny żal w związku z jego śmiercią.

Dzisiaj grzeje: 1. Właśnie ogłoszono, od 16 września wchodzi w życie nowy zakaz. Wielki cios dla wielu Polaków
2. Mandat na ponad 2 miliony złotych? Rekordziście grozi również więzienie 
3. Mamy potwierdzenie, koronawirus na stypie. Sanepid pilnie szuka uczestników

- Jest mi ogromnie przykro. Nasze drogi w pewnym momencie przecinały się bardzo często (...). Niezwykły człowiek z odmienną myślą, zawsze wierny sobie. Tak właśnie będę go pamiętał. Kiedyś wszyscy spotkamy się tam na górze. To bardzo przykra wiadomość - powiedział Michał Szpak.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Tadeusz Rydzyk na politycznej wojnie. Nikt się tego nie spodziewał
  2. Zmarła gwiazda serialu "Gra o tron". Cały świat w żałobie po śmierci wybitnej aktorki
  3. Żona Małysza pokazała zdjęcie z wakacji. Wszyscy patrzą tylko na jedno, zapomniała stroju kąpielowego?
  4. Emeryci odzyskają ogromne pieniądze? Rząd zapowiedział ogromne zmiany
  5. Dramat Maryli Rodowicz. Musi pogodzić się z wielką stratą, przykre
  6. Teraz pełno ich w sklepach, mówią o nich "owoce mocy". Niesamowicie poprawiają wygląd skóry i stan naczyń krwionośnych, nie przegap sezonu

Źródło: Wirtualna Polska

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News