Michał Szpak pokazał tajemniczy tatuaż. Zrobił go po rodzinnej tragedii, ma on dla niego ogromne znaczenie

Michał Szpak pokazał tajemniczy tatuaż. Zrobił go po rodzinnej tragedii, ma on dla niego ogromne znaczenie Źródło: youtube.com

Michał Szpak ma na swoim ciele wytatuowanych kilka symboli, a do każdego przypisał odpowiednie znaczenie. Jeden z nich zdecydowanie wyróżnia się wśród innych - nawet niektórzy wierni fani nie wiedzieli, że jest związany z rodzinną tragedią.

Michał Szpak pokazał tatuaż, który jest dla niego zdecydowanie najważniejszy ze wszystkich, które posiada na swoim ciele. Jego wymowa przez długi czas nie była znana, teraz wiadomo już wszystko.

Michał Szpak na prawej ręce wytatuował znak, który bezpośrednio odnosi się do jego mamy

Jak przystało na prawdziwego rekina polskiej sceny muzycznej, Michał Szpak musi przede wszystkim dbać o swój wizerunek, który jest nadzwyczaj charakterystyczny. Jest rozpoznawalny nie tylko ze względu na długie, ciemne, falowane włosy, charakterystyczny wąs i bogata biżuteria. To również manicure, stylizacje w stylu lat 70., makijaż oraz tatuaże. Każdy znaczy coś innego, a jeden z nich jest ściśle powiązany z rodzinną tragedią.

Michał Szpak na swoim ciele posiada kilka tatuaży, do każdemu z nich przypisał szczególne przesłanie. Podczas występów można zauważyć m.in. palmę, znak ying-yang, serce, pacyfkę czy też latawiec. Na prawym przedramieniu, tuż nad nadgarstkiem widnieje z kolei wyraźny krzyż. Michał Szpak zdecydował się zrobić ten tatuaż po śmierci swojej mamy. Stanowi dla niego symbol pamięci. Z kolei czerwona wytatuowana kreska ma oznaczać miłość do niej.

Tatuaż to nie jedyny hołd oddany ukochanej mamie. Był z nią ogromnie zżyty

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Wiele osób nie jest zdziwionych, że Michał Szpak postanowił w taki sposób uhonorować swoją mamę. Kobieta zmarła 9 marca 2015 roku po długiej i ciężkiej chorobie, a gdy 3 miesiące po jej śmierci artysta odbierał nagrodę za SuperPremierę na festiwalu w Opolu, postanowił zadedykować jej wyróżnienie.

Dzisiaj grzeje: 1. Kelnerka myślała, że nikt jej nie widzi. W kuchni podniosła spódnicę i zrobiła coś okropnego. Wszystko nagrano
2. Jaruś z Chłopaków do wzięcia się załamał. Ostry film dla dorosłych z jego udziałem trafił do sieci

- Strasznie przeżyłem wyjazd mamy [wyprowadziła się z Polski na południe Europy - przyp. red.]. Płakałem przez pięć kolejnych lat. Jak do niej jechałem, to nigdy nie mogłem się z nią rozstać. Nawet tańczyliśmy w deszczu ze szczęścia (...) Gdyby była złym rodzicem, mógłbym się od tego szybko odciąć. Mama pozostała dla mnie wielką inspiracją. Była, jest i będzie najważniejszą kobietą w moim życiu. I nic tego nie zmieni. Przekazali mi z tatą bardzo dużo wartości. Na pewno jestem uparty jak ona - wspominał Michał Szpak.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Napój oczyszczający tętnice. Wystarczy pić dwa razy dziennie
  2. Córka Adama Małysza wygląda wprost nieziemsko. Wyrosła na prawdziwie piękną kobietę (FOTO)
  3. Smutne. Uwielbiana gwiazda polskiego kucharstwa nie żyje
  4. Dramatyczne doniesienia o Teresie Lipowskiej. Fani są zrozpaczeni, aktorka na resztę życia podjęła smutną decyzję
  5. Dagmara ujawniła nieznane szczegóły ze swojego życia, ma młodszego partnera. Niebywałe, co powiedziała o swoim związku

Źródło: VIVA

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News