Na scenę "The Voice of Poland" wyszła 17-latka. Wystarczyła chwila, Michał Szpak był jak zahipnotyzowany

Na scenę "The Voice of Poland" wyszła 17-latka. Wystarczyła chwila, Michał Szpak był jak zahipnotyzowany Źródło: Screen/Youtube/The Voice of Poland

Michał Szpak już w pierwszym odcinku The Voice of Poland był pod nie lada wrażeniem. Przez lata trwania tego talent show przewinęło się wiele wspaniałych wokalnych talentów. Jednak ta dziewczyna rozkochała w sobie jurorów i publiczność w rekordowo szybkim czasie. Czy będzie to najpiękniejszy głos ze wszystkich edycji tego talent show?

The Voice of Poland niezmiennie od 10 edycji cieszy się ogromną popularnością wśród widzów. Program jest ogromną szansą dla wszystkich uzdolnionych wokalnie osób. Talent show wylansował wiele nowych gwiazd, takich jak Rafał Brzozowski, Mateusz Ziółko, Marta Gałuszewska czy Marcin Sójka. Sobotnie emisje programu przyciągają rzeszę odbiorców. Nowa edycja przyniosła również zmiany w składzie jurorskim, w którym możemy zobaczyć Margaret oraz Kamila Bednarka. Ponadto wokalistów ocenia także Michał Szpak i uwielbiany przez widzów duet Tomson i Baron. 

Michał Szpak zaskoczony już w pierwszym odcinku

Wydawać by się mogło, że po tylu edycjach show, ciężko będzie zrobić wrażenie na jurorach i widzach. Przez tyle lat mieliśmy okazję usłyszeć niebanalne barwy głosów i ciekawe osobowości. Jednak i tym razem okazało się, że niezwykłe talenty są dalej nieodkryte. Na szczęście jedna, niezwykle uzdolniona wokalnie uczestniczka zdecydowała się wziąć udział w The Voice of Poland. W jej pięknym głosie zakocha się każdy. 

Wczorajsze przesłuchania rozpoczęto na Mazowszu. Poznaliśmy kilkoro dobrze rokujących wokalistów, którzy przeszli do kolejnego etapu show, jak na przykład Karol Olszewski, który skradł serca jurorów swoją ciepłą barwą głosu. Jednak największą niespodziankę sprawiła 17-letnia dziewczyna. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Alicja Szemplińska swoją piękną barwą głosu sprawiła, że pierwszy odwrócił się fotel Kamila Bednarka i to już w pierwszej sekundzie śpiewu dziewczyny. To chyba absolutny rekord w tym programie. Kolejne fotele jurorów również zaczęły się szybko odwracać, a Alicja zebrała jurorski komplet. Wszyscy byli zachwyceni niesamowitym talentem Alicji. 

Dzisiaj grzeje: 1. Mąż wrócił wcześniej do domu. Gdy przypadkiem zobaczył co wyprawia żona, złożył papiery rozwodowe
2. Lepiej, żeby Jolanta Kwaśniewska nigdy się o tym nie dowiedziała. Jej córka właśnie zaliczyła ogromną wpadkę

- Jesteś artystką, która już teraz może uwieść absolutnie każdego - skomentował Michał Szpak. Jak się okazało 17-latka uczyła się śpiewu pod okiem trenera wokalnego samego Michaela Jacksona. Wokal Alicji na pewno jest jednym z najbardziej charakterystycznych w historii programu The Voice of Poland i na pewno zostanie zapamiętany przez rzeszę odbiorców. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Jesteś mamą lub tatą? Jeśli nie zdążysz do końca września, możesz stracić 1500 złotych
  2. Zakonnica napisała "list od diabła". Naukowcy po 400 latach w końcu go rozszyfrowali, jego treść mrozi krew w żyłach
  3. Na scenę "The Voice of Poland" wyszła 17-latka. Wystarczyła chwila, Michał Szpak był jak zahipnotyzowany
  4. Benedykt XVI dostał wylewu i jest z nim źle? Rzecznik Watykanu wydał specjalne oświadczenie
  5. Elżbieta Jaworowicz od 35 lat prowadzi "Sprawę dla reportera". Dopiero teraz ujawniono prawdę o programie

źródło: plotek

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News