Margaret komentuje konflikt z Michałem Szpakiem w "The Voice of Poland". "Boję się tego oglądać"

Margaret komentuje konflikt z Michałem Szpakiem w "The Voice of Poland". "Boję się tego oglądać" Źródło: youtube/tvnpl/

Michał Szpak po raz kolejny zasiądzie w fotelu jury w znanym show muzycznym, a tuż obok niego swoje miejsce znajdzie również Margaret. Podczas nagrań do programu spędzają ze sobą naprawdę wiele czasu, co stało się idealnym materiałem do rozmów ich fanów. Pojawiły się pogłoski, że między artystami narodził się konflikt i to dość poważny .

Michał Szpak nie zdradza zbyt wiele zza kulis muzycznego show, w którym jest trenerem. Gwiazdor stara się zachować największe smaczki do dni emisji 10. edycji. Wokalista nie mówi również zbyt dużo o relacjach z uczestnikami, a nawet pozostałymi członkami jury, choć nie brakuje plotek o jego konflikcie z koleżanką po fachu. 

Media aż huczą od kolejnych doniesień na temat sporu, jednak obie gwiazdy wciąż milczą. Z coraz szerzej obiegających show-biznes plotek wynika, że atmosfera między nimi jest naprawdę napięta, dlatego nic dziwnego, że wszyscy czekali na komentarz jednej ze stron. Dopiero po dłuższym czasie, wokalistka postanowiła szczerze wypowiedzieć się o całej sprawie. 

Michał Szpak i Margaret są skonfliktowani? Artystka wyznała całą prawdę 

Podczas jednego z ostatnich wywiadów, Margaret zdecydowała odnieść się do obiegających media społecznościowe plotek na temat jej rzekomego konfliktu z Michałem. Fani są niemalże pewni, że ci nie potrafią się ze sobą porozumieć i nieustannie między sobą rywalizują. Ponoć na planie "The Voice of Poland" niejednokrotnie dochodziło między nimi do spięć, a sytuacja nie była łatwa do załagodzenia. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Wreszcie otrzymano komentarz jednej z gwiazd, która postanowiła jednoznacznie zdementować wszelakie spekulacje. Margaret przyznała, że nie tylko między nią a Szpakiem nie ma żadnego sporu, ale przede wszystkim ich relacja jest lepsza niż kiedykolwiek. Ponoć wszystko zmieniło się w momencie, gdy ruszyły nagrania do show. 

- To oczywiście nieprawda. Tak naprawdę na planie „Voice” z Michałem bardziej się polubiliśmy niż znienawidziliśmy. Było przezabawnie. Boję się tego oglądać, chyba tego nie zrobię. Jestem przerażona, bo my się tak świetnie bawiliśmy, może nawet za bardzo - wyznała. 

Artystka zdradza smaczki z programu 

"The Voice of Poland" pojawi się na antenie za kilka tygodni, jednak Margaret już postanowiła zdradzić małe co nieco. Wokalistka odniosła się do uczestników, których zgromadziła w swojej grupie. 

Dzisiaj grzeje: 1. Pilny alarm RCB w Polsacie. Przygotujcie się dziś na najgorsze, znajdźcie bezpieczne schronienie
2.Ryanair zawiesza kolejne tanie loty, już nie tylko krajowe. Nie polecimy do wielu miejsc

Zdradziła, że niewykluczone, iż stała się trenerką zwycięzcy, a w rozmowie z dziennikarzem powiedziała: "Mam materiał na jednego finalistę. Myślę, że osobowości w mojej grupie, takich które zaistnieją, jest na pewno więcej niż dwie."

Najlepsze newsy dnia:

  1. Renata Beger zmieniła się nie do poznania. Nie uwierzycie, jak teraz wygląda! Legenda Samoobrony nie przypomina dawnej siebie
  2.  Dominika Tajner zmagała się z ciężką chorobą. Wiśniewski zarzucił jej, że udaje
  3. Mąż pracujący za granicą napisał do żony, że nie wyśle jej pieniędzy. Gdy zobaczycie jej odpowiedź popłaczecie się ze śmiechu
  4. Trzymał Ewę w piwnicy. Gwałcił i ją sprzedawał kolegom
  5. Katarzyna Dowbor nie mogła milczeć. Wyjawiła całą prawdę o pijących uczestnikach programu "Nasz nowy dom"

Źródło: radiozet 

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News