Margaret oceniła wygląd Michała Szpaka. Zaskakujące słowa

Margaret oceniła wygląd Michała Szpaka. Zaskakujące słowa Źródło: Wikimedia Commons/Silar; Wikimedia Commons/AnnCatrin Blyckerts

Michał Szpak podobno wdał się w konflikt z Margaret na planie "The Voice of Poland". Wokalistka odniosła się do sprawy i odpowiedziała komentując wygląd gwiazdora. Fani są wyraźnie zaskoczeni.

Michał Szpak od początku swojej kariery w show-biznesie szokował wyglądem. Gdy wszedł po raz pierwszy na scenę "X Factora", jury ostro skrytykowało jego image. Kuba Wojewódzki nazwał go wtedy "kokietem", za co później musiał go przepraszać. Wokalista wybronił się jednak swoim talentem, ale jego zniewieściały wygląd wciąż dzielił wielu fanów. Teraz swoją opinię dorzuciła Margaret.

Media podawały, że Michał Szpak miał konflikt z Margaret na planie "The Voice of Poland"

W ostatnim czasie "Fakt" podawał, jakoby Michał Szpak miał popaść w konflikt z Margaret. Podobno od kiedy zmieniono skład jury w "The Voice of Poland", 28-latek miał się poczuć nestorem zespołu i zaczął dominować nad innym jurorami. Szczególnie miała odczuć to właśnie o rok młodsza od niego wokalistka - podobno Szpak lubił dominować w dyskusjach i co chwilę przerywać jej wypowiedzi.

Wieści mediów o konflikcie w końcu dotarły do wokalisty i ten z początku był zdziwiony. Być może obawiał się, faktycznie mógł wchodzić Margaret w słowo - ale raczej nie zrobił tego celowo. Postanowił więc zapytać się koleżanki z jury, czy faktycznie czuje się urażona jego zachowaniem.

- Ej, Pisiolka, powiedz mi, co to ma znaczyć? Powiedz mi? […] Czy to prawda, że ja Cię przytłaczałem w 10 edycji Voice podczas nagrań? Tak? Powiedz prawdę - powiedział Szpak na Instastory, oznaczając Margaret.

Margaret skomentowała publicznie wygląd Michała Szpaka 

Na wyjaśnienie wokalistki nie trzeba było długo czekać. Odpowiedziała również za pośrednictwem stories na Instagramie. Odniosła się do pytania Michała Szpaka przy okazji komentując jego wygląd.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- No, Michał, ja Ci teraz powiem prawdę. Powiem Ci całą prawdę. Faktycznie troszkę mnie przytłaczałeś, ponieważ to nie jest miłe, kiedy Ty, Michał Szpak, mężczyzna, ma fajniejsze włosy ode mnie. Taka jest prawda ode mnie moi drodzy - powiedziała Margaret na Instastory.

Wygląda na to, że gwiazdy zdementowały konflikt, który próbowały podsycić media. Żartobliwy ton wypowiedzi obu muzyków świadczy o tym, że mają spory dystans do siebie i udało im się obrócić z pozoru nieprzyjemną sytuację w żart.

Źródło: Instagram/michal_szpakofficial

Źródło: Instagram/margaret_official

 

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Przed śmiercią Anna Przybylska miała jedno życzenie. Jej przyjaciółka po latach zdecydowała się o tym opowiedzieć. Będziecie płakać
  2. Andrzej Duda klęczy przed Kaczyńską! Ujawniono nieznane zdjęcie sprzed lat. Co na to Agata Duda?
  3. Wzmocniła lakier esencją z czosnku. Żadne paznokcie hybrydowe nie są tak imponujące
  4. Gwiazdor TVN nigdy nie ukrywał problemów ze strasznym nałogiem. Ujawnił całą prawdę
  5. Ta matka była bardziej pijana niż Kamil Durczok. Już jest w rękach policji
  6. Ratownicy pogotowia stwierdzili zgon jego córeczki. Sam podjął reanimację, nie mogli uwierzyć w to co się stało później

Źródło: Jastrząb Post

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News