Michał Bajor przeżywa dramat. Koszmar będzie trwał już do końca

Michał Bajor przeżywa dramat. Koszmar będzie trwał już do końca Źródło: youtube.com

Michał Bajor, słynny polski aktor i piosenkarz, niedawno świętował 45-lecie swojej pracy scenicznej w Operze Leśnej podczas Festiwalu SuperHit. Artysta skończy również w najbliższym czasie 61 lat.

W wywiadzie z Super Expressem Bajor mówił o swojej karierze muzycznej i życiu prywatnym. "Jeśli mowa o karierze, nie mam się chyba do czego przyczepić. Muzyka zdominowała moje życie, zagrałem w kilku filmach i spektaklach teatralnych. (...) Jest pięknie: śpiewam, gram, podróżuję." opowiada spełniony piosenkarz.

Bajor nie ma szczęścia w życiu prywatnym

Michał Bajor o swoich prywatnych sprawach opowiadał niechętnie i raczej w smutnym nastroju. Przyznał, że jeśli mowa o życiu prywatnym i rodzinnym, to nie ma powodu do radości. Mimo bliskiego kontaktu z bratem i jego rodziną, nigdy nie zdążył założyć własnej. Tego mu w życiu teraz najbardziej brakuje. -Nie założyłem rodziny. Jestem sam, a ponieważ mam już sześć dych, to powiedzmy że "ja już się wykochałem". Niech młodzi szaleją. Bardzo lubię obserwować miłość dookoła. Sam jednak się w tej kwestii wyciszyłem. Żyję głównie w świecie muzyki, która jest moją największą miłością. Ja raczej już się nie zakocham - dochodzi do przykrych wniosków artysta. Niestety, bardzo często kariera zawodowa artysty nie łączy się szczęśliwie z miłością. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. PiS jej tego nie wybaczy. Mocne słowa Kayah podczas koncertu
  2. Brudna sprawa w Studio Polska w TVP. Wszystkim puściły nerwy
  3. Piotr Żyła komentuje wybryki żony! Nie wytrzymał
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News