Mężczyźnie zaatakowali kobiety
facebook.com Piotr Hulewicz Fotograf
Weronika Wasiak - 29 Października 2020

Nagle zamaskowani mężczyźni rzucili się na kobiety, zaczęli bić. Porażające, co wtedy robiła policja

Niebezpiecznie mężczyźni z zimną krwią rzucili się na stojące obok kobiety i zaczęli je bić. Porażające sceny w polskim mieście. Zachowanie policji odbiera mowę.

Zamaskowani mężczyźni nagle ruszyli w stronę kilku kobiet. Niczego nieświadome mieszkanki dużego miasta nie były w stanie się ochronić. Istny dramat rozegrał się na oczach funkcjonariuszy policji, niewiarygodne, co zrobili.

Siedziba TVP otoczona kordonem policji, dziesiątki radiowozów i straż pożarna. Wiemy co się dziejeSiedziba TVP otoczona kordonem policji, dziesiątki radiowozów i straż pożarna. Wiemy co się dziejeCzytaj dalej

Agresywni mężczyźni zaatakowali spacerowiczki

Do zdarzenia, które opisuje Radio Zet, doszło późnym wieczorem we Wrocławiu w minioną środę, podczas Strajku Kobiet. Już kilka dni temu a akcję zaangażowali się narodowcy, jednak ich celem od samego początku nie było niesienie poparcia dla aktywistów. Niebezpieczni mężczyźni atakowali protestujących w wielu m.in. w Warszawie, Krakowie i.. Wrocławiu. To właśnie tam ofiarami zostały bezbronne młode kobiety.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Zauważył w ogródku wyjątkowo dziwne jajko. W jednej chwili zamarł, gdy zobaczył, co się z niego wyklułoZauważył w ogródku wyjątkowo dziwne jajko. W jednej chwili zamarł, gdy zobaczył, co się z niego wyklułoCzytaj dalej

Według przytaczanych przez Radio Zet relacji świadków, przy zbiegu ulic Krupnicza i Kazimierza Wielkiego grupa około 40 zamaskowanych napastników napadło na stojące obok mieszkanki. Piotr Hulewicz Fotograf opublikował na swoim Facebooku zdjęcia, na których widać, jak jeden z narodowców podbiega do młodej kobiety, uderza ją z całą siłą, a następnie przewraca na ziemię.

- Atak ok. 40 mężczyzn odzianych w czarne kurtki na marsz. Ostatnie zdjęcie to patrol policji ochraniający lokalne wrocławskie biuro PiS, której niestety nie było w miejscu ataku - napisał Piotr Hulewicz.

Z kolei Krzysztof Marcjan z biura prasowego Komendy Miejskiej Policji poinformował, że na komendę trafiło kilka zgłoszeń w sprawie ataków na protestach. Okazuje się, że chociaż napastnicy byli naprawdę agresywni, przybyli na miejsce funkcjonariusze jedynie ich... wylegitymowali.

- Za każdym razem policjanci udawali się we wskazane miejsca. Wylegitymowano do tej pory kilkanaście osób - przekazał Krzysztof Marcjan z biura prasowego Komendy Miejskiej Policji.

Dzisiaj grzeje:

1. Porażająca decyzja MON. Chodzi o wojsko na polskich ulicach

2. Tłum ruszył pod TVP. Są zdjęcia i relacja na żywo, porażające widoki

3. Mateusz Morawiecki właśnie ogłosił swoje decyzje. Pilna wiadomość do wszystkich Polaków

Z relacji aktywistów wynika, że w całym Wrocławiu do ataków narodowców doszło w kilku miejscach. Bili. popychali i używali gazu - ofiarami zostawali inni mężczyźni, ale też kobiety.

Sytuacja w związku ze strajkami staje się coraz bardziej napięta. Po pierwszym wtargnięciu aktywistów do kościołów rozpoczął się istny dramat.

Obrazy Pikio

Facebook.com Piotr Hulewicz Fotograf

Najlepsze newsy dnia:

  1. Jak kot zareaguje na Twoją śmierć? Właścicielka mruczka postanowiła sprawdzić, reakcja pupila zwala z nóg
  2. Anna Lewandowska nagle zjawiła się na Strajku Kobiet. Jedna rzecz zaskoczyła tysiące Polaków
  3. Ważny komunikat Ministerstwa Zdrowia. Dotyczy wszystkich Polaków powyżej 45. roku życia
  4. Zauważyłeś u siebie podobne objawy? Oznaczają, że mogłeś mieć koronawirusa, trzeba wiedzieć
  5. Twierdził, że koronawirus nie istnieje. Teraz przekazuje dramatyczny apel ze szpitala, bardzo przykre
  6. Mężczyzna chciał złowić rybę za pomocą drona. Nagle osłupiał, nie spodziewał się
  7. Kolejny porażający, pilny alarm z GIS. Możliwe okropne objawy po zjedzeniu kultowego produktu
Tajemnicza śmierć uwielbianego aktora. Bardzo przykre jak zginął Dionizy ze Tajemnicza śmierć uwielbianego aktora. Bardzo przykre jak zginął Dionizy ze "Złotopolskich"Czytaj dalej

Źródło: Radio Zet

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News