Eksperymenty ludzi z własnym ciałem często powodują, że łapiemy się za głowę Na całym świecie ludzie prześcigają się w pomysłach jak upiększyć czy oszpecić swój wygląd. Wenezuelczyk Henry Rodriguez raczej należy do tej drugiej grupy. Wydał 150 tysięcy złotych by wyglądać jak nazista z komiksu. 

Za serię operacji zapłacił 30 tysięcy funtów, czyli około 150 tysięcy złotych. Na jego liście znalazły się między innymi takie zabiegi jak: wytatuowanie gałek ocznych, rozdwojenie języka, zamieszczenie tytanowych implantów w czole, brwiach i policzkach oraz amputacji nosa.

To wszystko po to by upodobnić się do postaci Red Skulla, czyli nazistowskiego agenta z komiksu o Kapitanie Ameryce. Mężczyzna jest ojcem 3-letniego dziecka, które podobno jest zachwycone przemianą swojego rodzica. Innego zdania są inni członkowie rodziny Wenezuelczyka mieszkającego w Caracas.

– Czuję, że między mną a tą postacią istnieją podobieństwa osobowościowe, chociaż nie podzielam ideologii nazistowskiej – mówi Henry Rodriguez, fan uniwersum Marvela.

W sieci pojawił się z kolei film z jego transformacji.

...

Zobacz również