mężczyzna zemsta genialny sposób
Miroslav Judt archiwum prywatne
Joanna Szwalikowska - 31 Grudnia 2020

Dziewczyna rzuciła go, bo był za gruby i zaniedbany. Zemścił się w genialny sposób

Mężczyzna prowadził bardzo niezdrowy styl życia, co w konsekwencji doprowadziło do dużego przyrostu wagi. Nie czuł potrzeby zadbania o siebie, co sprawiło, że dziewczyna w końcu go zostawiła. Niedługo później całe jego życie zmieniło się diametralnie.

Mężczyzna postanowił, że „zemści się” na swojej byłej dziewczynie i pokaże jej, jak wiele jest w stanie osiągnąć. Upór oraz ogromna motywacja pozwoliły mu na osiągnięcie niebywałych efektów.

Mężczyzna przeszedł metamorfozę po tym, jak zostawiła go dziewczyna

Miroslav Judt potrzebował dużo czasu, aby zrozumieć, że styl życia, jaki prowadzi, zwyczajnie nie służy jego zdrowiu oraz samopoczuciu. Nieustanne leżenie na kanapie czy jedzenie niezdrowych przekąsek było dla niego codziennością, która doprowadziła do znacznego wzrostu wagi.

Dodatkowe kilogramy pojawiały się w zastraszającym tempie. Partnerka usiłowała zmotywować go do zmiany stylu życia, ale nie był tym zainteresowany. W końcu nie wytrzymała i odeszła. Dopiero wtedy obudził się w nim jakiś impuls.

Bolało go gardło. Lekarze zamarli, kiedy po prześwietleniu poznali przyczynęBolało go gardło. Lekarze zamarli, kiedy po prześwietleniu poznali przyczynęCzytaj dalej

Kiedy mężczyzna osiągnął 135 kilogramów, dziewczyna zwyczajnie go rzuciła. Miroslav poczuł się upokorzony, dlatego postanowił, że od tej pory zupełnie zmienia swoje życie. Teraz nie przypomina nawet siebie sprzed lat.

Przed laty „pasją” Miroslava było leżenie na kanapie przed telewizorem i objadanie się niezdrowym jedzeniem, jak chipsy, słodycze czy fastfoody. Nawet partnerka nie była w stanie zmobilizować go do zmiany. Zrozumiał, że chce żyć inaczej, dopiero gdy został sam.

Mężczyzna zaczął się zdrowo odżywiać oraz uprawiać sport. Z czasem fitness stał się jego wielką pasją. Swoją przemianę dokumentuje na koncie na Instagramie o nicku mirojudt_fitness, na które stopniowo przypływa coraz więcej obserwatorów.

Zmiana jadłospisu oraz trybu życia sprawiły, że bardzo szybko zrzucił zbędne kilogramy, a swoją metamorfozą bardzo chętnie dzieli się w sieci. Jego zmiana robi ogromne wrażenie. Od razu widać, że ma w sobie więcej energii oraz chęci do życia oraz działania.

„Zemsta” na byłej partnerce sprawiła, że Miroslav odnalazł swoją pasję oraz zmienił życie o 180 stopni. W zasadzie to właśnie dzięki niej oraz temu, że go zostawiła, zmotywował się do wprowadzenia kluczowych zmian. Z czasem udało mu się poznać inną kobietę, z którą czuje się szczęśliwy.

Mężczyzna jest dziś mężem pięknej modelki. Podjął się pracy w branży fitness. W mediach społecznościowych regularnie publikuje posty i zdjęcia, relacjonując swoją zmianę. Tym samym motywuje inne osoby do tego, by zmieniły swój tryb życia na zdecydowanie bardziej aktywny.

Mężczyzna metamorfoza

Mężczyzna metamorfoza

Źródło: Instagram Miroslav Judt (instagram.com mirojudt_fitness)

Artykuły polecane przez redakcję Pikio:

Obrazy PikioNiewiarygodne, w jakich warunkach mieszka Zenek Martyniuk. Widok jego domu wyzwala skrajne reakcjeCzytaj dalej

Źródło: o2, Instagram

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News