GIS ostrzega: popularny preparat dla mężczyzn, zawiera zabronioną substancję. Może być bardzo niebezpieczny dla zdrowia

GIS ostrzega: popularny preparat dla mężczyzn, zawiera zabronioną substancję. Może być bardzo niebezpieczny dla zdrowia Źródło: unsplash/Volodymyr/

Niejeden mężczyzna przyjmował ten popularny na rynku farmaceutycznym lek. Okazuje się, że może on zawierać niebezpieczną dla zdrowia substancję. GIS pilnie bije na alarm do wszystkich panów.

Każdy mężczyzna chce, by intymne chwile spędzone w z ukochaną w zaciszu sypialni były pełne namiętności, a przede wszystkim, by obyło się bez niezręcznych sytuacji. Niektórzy próbują przepracować z partnerką niechciane błędy, by drogą prób i błędów osiągnąć zamierzony cel, jednak jest też spore grono panów, którzy uciekają się po pomoc do specjalistycznych preparatów farmaceutycznych, które mają im w tym pomóc. Tak jak w przypadku każdego dostępnego na rynku leku, zażywanie ich nie jest w żaden sposób szkodliwe, o ile one same nie zawierają w sobie szkodliwych składników. W jednym z popularniejszych leków właśnie taki wykryto. 

Każdy mężczyzna powinien to przeczytać. GIS ostrzega przed popularnym preparatem z niebezpieczną dla zdrowia substancją 

Jak podaje portal Wirtualna Polska, Główny Inspektorat Sanitarny wydał specjalne ostrzeżenie dla wszystkich panów, którzy zażywają popularny lek na potencję "Power Man". Chodzi dokładnie o partię o numerze 2018017 z terminem przydatności do spożycia do kwietnia 2021 roku. Okazuje się, że eksperci wnikliwie przebadali preparat i znaleźli w nim niedozwoloną, a tym samym szkodzącą zdrowiu substancję. Chodzi o pochodną syldenafilu, czyli substancji zakazanej w żywności.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Jak dodają specjaliści, przedawkowanie tej substancji może powodować działania niepożądane typu: bóle głowy, kręgosłupa, czy wysypkę. Ustalono, że producentem suplementu jest szwedzka firma Svenska Naturprodukter AB nie prowadząca legalnej działalności. Na terenie Polski dystrybutorem "Power Man" jest natomiast warszawska firma MAXON, która również nie jest zarejestrowana jako podmiot branży spożywczej.

Dzisiaj grzeje: 1. Uwielbiana aktorka odchodzi z ”M jak miłość”. Czy scenarzyści uśmiercą jej postać?

2. Nie żyje gwiazdor "M jak miłość", "Klanu", "Ekstradycji" i innych największych hitów. Smutna wiadomość obiegła media

Wiadomo, że organy urzędowej kontroli podjęły już niezbędne działania oraz zgłosiły sprawę do europejskiego systemu RASFF. Tymczasem każdy mężczyzna, który zażywa wspominany preparat powinien jak najszybciej zaprzestać, w innym bowiem przypadku może przypłacić to własnym zdrowiem. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Działacz ostrzega Kurskiego przed tragedią na Sylwestrze Marzeń. Nagranie, dające do myślenia
  2. Ceny w 2020 r. zwalają z nóg. Najbardziej podrożeje kilka podstawowych rzeczy
  3. Owczarek niemiecki codziennie siada w tym samym miejscu i patrzy w dal. Powód wyciśnie łzy każdemu
  4. Jackowski właśnie poraził wizją na 2020 rok. Szykuje się wielka kompromitacja
  5. Sławomir i Kajra wydali gigantyczne pieniądze na swoje stroje sylwestrowe. Będą najlepiej ubranymi gwiazdami show?

Źródło: wirtualna polska

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News