Po tym co powiedział mu lekarz, mężczyzna wyskoczył przez okno z 5 piętra. Koszmar w polskim szpitalu

Po tym co powiedział mu lekarz, mężczyzna wyskoczył przez okno z 5 piętra. Koszmar w polskim szpitalu Źródło: Unsplash/ Daan Stevens

Mężczyzna przebywający w lubelskim szpitalu spadł z wysokości 5 piętra. Policja bada okoliczności sprawy i stara się wyjaśnić, dlaczego pacjent targnął się na swoje życie. Być może chodzi o diagnozę.

Mężczyzna był pacjentem Samodzielnego Publicznego Szpitala Klinicznego nr 4 w Lublinie, gdzie od ubiegłego tygodnia przebywał na oddziale chirurgii. Do samobójstwa doszło najprawdopodobniej po konsultacji lekarskiej. Teraz sprawą zajęła się policja.

Mężczyzna skoczył z piątego piętra. Tragedia w Lublinie

Do tragedii doszło we wtorek, 30 lipca, około godziny 11:45 w lubelskim SPSK nr 4, przy ulicy Jaczewskiego. Jeden z pacjentów placówki spadł z wysokości piątego piętra i, mimo natychmiastowej pomocy, zmarł. Szybko okazało się, że okoliczności wskazują nie na wypadek, a na samobójstwo. Pacjent najprawdopodobniej nie wypadł, a skoczył sam.

Zmarły to 69-letni mężczyzna z podlubelskiej gminy Niemce. Przebywał na oddziale chirurgii lubelskiego szpitala. Według doniesień wyskoczył ze szpitalnego tarasu. Upadek nie zabił go na miejscu. W ciężkim stanie przeniesiono go do Szpitalnego Oddziału Ratunkowego. Pomimo długotrwałej resuscytacji krążeniowo – oddechowej nie udało się uratować mu życia - mężczyzna zmarł, a swoje śledztwo wszczęła policja. Okazuje się, że w sprawie pojawiły się okoliczności, które mogą wyjaśnić motywy samobójcy.

Mężczyzna wyskoczył po konsultacji lekarskiej? Załamała go diagnoza

Policja ustaliła, że z dużym prawdopodobieństwem upadek z wysokości kilku metrów nie był wypadkiem. Mężczyzna chciał popełnić samobójstwo. Dalsze śledztwo wykazało, że 69-letni pacjent wyskoczył ze szpitalnego tarasu bezpośrednio po odbytej konsultacji z lekarzem.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Według wstępnych ustaleń śledczych, zmarły mężczyzna przed śmiercią rozmawiał z lekarzem, od którego usłyszał złą diagnozę. Dowiedział się, że cierpi na zaawansowaną chorobę nowotworową. To ta wiadomość najpewniej popchnęła go do desperackiego kroku. Mężczyzna poszedł na szpitalny taras i postanowił popełnić samobójstwo. 

Dochodzenie w sprawie tej śmierci jeszcze trwa. Policja, pod nadzorem prokuratora, stara się ustalić wszystkie okoliczności zdarzenia.

  1. Nie żyje słynna sportsmenka. Zmarła po długiej chorobie, na którą umierają miliony Polek. Osierociła 9-letnią córkę
  2. Ujawniono prawdę dotyczącą małżeństwa Aleksandry Kwaśniewskiej! Tego NIKT się nie spodziewał. Szok
  3. Ziemkiewicz: "Ludzie z tatuażami nie powinni dożywać starości"
  4. Genialne ciastka, których smak powala. Potrzeba tylko 3 składników, na pewno masz je w kuchni
  5. Nastolatka zeznała, że zgwałciło ją 12-stu mężczyzn. Trafiła do więzienia
  6. 12-letnie dziecko urodziło w polskim szpitalu dziecko. Porażające doniesienia TVP o ojcu noworodka

Źródło: Super Express

Następny artykuł
0 Skomentuj

Którego twardziela z Pierwszej Miłości wolisz?

Komentarze 0

Ocena artykułu