Mężczyzna kupił popularną kawę rozpuszczalną. Teraz apeluje do wszystkich o ostrożność

Mężczyzna kupił popularną kawę rozpuszczalną. Teraz apeluje do wszystkich o ostrożność Źródło: Screen/Popularne PL

Kawa rozpuszczalna kupiona przez tego mężczyznę kryła w sobie pewne niespodzianki. Mężczyzna apeluje do wszystkich. Miłośnicy tego napoju powinni zapoznać się z tą wiadomością.

Kawa, którą kupił ten mężczyzna, dostarczyła mu bardzo przykrego doświadczenia. Ten popularny produkt zaskoczył go w niepokojący sposób. W obliczu tego, co spotkało tego klienta, apeluje on do wszystkich o ostrożność. Być może nie jest to jednorazowy przypadek. 

Kawa z przykrą niespodzianką 

Kawa to napój, bez którego większość osób nie wyobraża sobie swojego dnia. Gdy ten mężczyzna udał się do sklepu po swój ulubiony produkt, nie spodziewał się, że czekają go takie niespodzianki. Zdecydował się na Nescafe Sensazione w szklanym opakowaniu. 

Przez kilka dni pił tę kawę, aż do momentu, w którym rzekomo zauważył coś bardzo niepokojące na dnie opakowania. Natychmiast postanowił podzielić się ta informacją ze wszystkimi. Nie spodziewał się, że taka znana marka może pozwolić na tego typu niedopatrzenia. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Zagrożenie dla zdrowia 

Gdy mężczyzna przyniósł opakowanie do domu, nie było na nim śladów uszkodzenia czy pęknięć. Okazało się jednak, że mimo to w środku rzekomo znajdują się pewne niepożądane elementy. Smakosz kawy nie krył swojego oburzenia, gdy podobno zauważył, że na dnie opakowania znajduje się pokruszone szkło. Na pierwszy rzut oka nie było ono widoczne. Ujawniło się w momencie, w którym spora część tego produktu została już wykorzystana. 

Mężczyzna obawia się, że gdy wcześniej parzył sobie kawę, szkło trafiło do jego kubka i obecnie znajduje się w jego układzie pokarmowym. Jak wiadomo ostre elementy w żołądku mogą spowodować ogromne zniszczenia. Zastanawia się czy powinien teraz udać się do szpitala i zrobić prześwietlenie. 

Dzisiaj grzeje: 1.  Bogumiła Wander przyznała, że mąż woził ją na spotkania z kochankiem. Ten romans wstrząsnął całą telewizją
2. Skandal rozrywa rodzinę królewską. Szykuje się rozwód, na okładki trafiło zdjęcie księcia całującego się z mężczyzną

Postanowił najpierw ostrzec innych, którzy również kupują ten rodzaj kawy. Apeluje o szczególną ostrożność klientów korzystających z Biedronki w Radwanicach koło Wrocławia. Twierdzi, że to właśnie tam zakupiony został felerny egzemplarz. 

Źródło: Screen/Popularne PL

Najlepsze newsy dnia:

  1. REKORDOWA podwyżka grzywny. Zapłacisz tysiące złotych jeśli tylko zapomnisz
  2. Mąż oznajmił jej po 15 latach, że odchodzi. Gdy podał powód, natychmiast pobiegła do księdza
  3. Córka wysłała SMS na numer zmarłego taty. Po chwili dostała rozdzierającą serce odpowiedź i nie mogła przestać płakać
  4. Jej tata umarł rok wcześniej. Tuż przed ślubem przy grobie zobaczyła rozdzierające serce sceny
  5. Tata zamknął się w pokoju hotelowym z kilkumiesięczną córką. Słychać było tylko przeraźliwy krzyk

Źródło: Popularne PL

Następny artykuł