Mężczyzna ukradł samochód, ale dopiero po kilku minutach zauważył, co dzieje się na siedzeniu pasażera. Wtedy zdębiał

Mężczyzna ukradł samochód, ale dopiero po kilku minutach zauważył, co dzieje się na siedzeniu pasażera. Wtedy zdębiał Źródło: Pixabay / Free-Photos

Mężczyzna podjął zuchwałą próbę kradzieży auta na stacji paliw. Gdy już ruszył, zerknął na siedzenie pasażera. Tego widoku długo nie zapomni, tego kompletnie się nie spodziewał.

Gdy 31-letni mężczyzna spostrzegł otwartego Mercedesa na stacji benzynowej, zwietrzył okazję. Widząc, że właściciel wszedł właśnie do sklepu, złodziej wbiegł do środka i ruszył autem, w którym wciąż znajdował się kluczyk. Po chwili spojrzał się z przerażeniem na fotel pasażera.

Mężczyzna ukradł auto, nie spodziewając się co będzie się działo na fotelu pasażera

Okazało się, że na prawym fotelu wciąż siedzi pasażerka, która czekała na właściciela auta na stacji benzynowej. Kobieta zaczęła namawiać rabusia do zatrzymania pojazdu, ten jednak nie ustępował. W końcu zdecydował się na chwilę postoju, aby uwolnić pasażerkę. Gdy kobieta wysiadała z auta, złodziej jeszcze ją popchnął w wyniku, czego 24-latka uszkodziła sobie kolano.

Po tym zdarzeniu poinformowano policję o zuchwałej kradzieży. Poszukiwania nie trwały długo, kilka godzin po zgłoszeniu odnaleziono skradziony pojazd na ulicy Bolivara (Warszawa Targówek).

- Mundurowi błyskawicznie zareagowali i uniemożliwili ucieczkę kierowcy. Okazało się, że w samochodzie siedział też 14-letni siostrzeniec zatrzymanego - informowała podkom. Paulina Onyszko z warszawskiej policji.

Rabuś został szybko złapany. Teraz grożą mu poważne konsekwencje

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Policjanci po zatrzymaniu 31-latka zbadali go alkomatem i w badaniu wyszło, że jest pijany. Miał niemal promil alkoholu w wydychanym powietrzu. Po sprawdzeniu jego danych wyszło na jaw również to, że mężczyzna jest poszukiwany przez policję od dłuższego czasu. W wielkopolskim sądzie rejonowym wydano nakaz aresztu, z powodu oskarżeń o rozbój i jazdę autem pod wpływem alkoholu.

Dzisiaj grzeje: 1. Pana młoda rzuciła za siebie bukiet ślubny. Gdy się odwróciła, stanęło jej serce
2. Po cichu obniżono emerytury Polaków. Sytuacja dotyczy tysięcy osób

Lista zarzutów dla 31-latka znacznie się wydłużyła. Oprócz tych, które ciążyły na nim do tej pory, doszła kradzież auta, groźby karalne (wobec pasażerki Mercedesa), uszkodzenia ciała, oraz narażanie na niebezpieczeństwo 14-letniego siostrzeńca. Mężczyzna przebywa teraz w areszcie śledczym na Białołęce.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Kolejny podatek spadnie na barki milionów Polaków. Podstawowe zakupy HORRENDALNIE wysokie
  2. Jolanta Kwaśniewska nie wytrzymała. Podczas wywiadu ujawniła całą prawdę, wszystkim opadły szczęki
  3. Rodzina jest zrozpaczona, 17-latka odebrała sobie życie w potwornych okolicznościach. Chodziło o miejscowego księdza
  4. Trzy małe córeczki i ich mama nie żyją. Zmarły ogromnie cierpiąc, podano nowe porażające szczegóły tragedii w polskiej miejscowości
  5. Niestety, wydarzyło się najgorsze. Po 80 godzinach męczarni zmarło dziecko, którego walkę o życie obserwowały miliony ludzi

Źródło: Polsat

Następny artykuł