Mężczyzna poszedł do lasu, zastał widok, który będzie go nawiedzał do końca życia. Wielka tragedia w polskiej wsi

Mężczyzna poszedł do lasu, zastał widok, który będzie go nawiedzał do końca życia. Wielka tragedia w polskiej wsi Źródło: Pixabay.com Seaq68

Mężczyzna przechadzał się po lesie, nagle jego oczom ukazał się przerażający widok. Zapamięta to do końca życia. Okropna tragedia wstrząsnęła polską wsią.

Mężczyzna wybrał się na spacer do lasu, tego dnia zawędrował naprawdę daleko. Nagle pośrodku drzew jego oczom ukazał się wstrząsający widok, zapamięta go do końca życia. Ogromna tragedia wstrząsnęła mieszkańcami polskiej wsi, sprawą zajmuje się lokalna policja.

Mężczyzna dokonał w lesie przerażającego odkrycia

Jak donoszą polskie media, leśniczy z województwa wielkopolskiego dokonał w lesie wstrząsającego odkrycia. Mężczyzna wybrał się na obchód terenów leśnych, w czasie spaceru natknął się na ludzkie zwłoki. Widok rozkładającego się ciała wstrząsnął leśniczym, zapamięta to do końca życia.

- Podczas pracy w głębi lasu natknął się na zwłoki ludzkie, które były w znacznym stanie rozkładu. Policja i prokurator będą ustalać, do kogo należy ciało, co było przyczyną śmierci i jak długo zwłoki znajdowały się w tym miejscu. Ciało mogło znajdować się w lesie nawet rok, biorąc pod uwagę ich stan - przekazała asp. Agnieszka Zaworska, rzeczniczka prasowa policji w Jarocinie, w rozmowie z Polską Agencją Prasową.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Mężczyzna znalazł w lesie ludzkie zwłoki

Sprawą tajemniczych zwłok zajęła się lokalna policja. Ze wstępnych przypuszczeń wynika, że ciało być może należy do jednej z osób, które w ostatnich miesiącach zaginęły w okolicy. Funkcjonariusze zabezpieczyli zwłoki, pobrano również próbki DNA od rodzin, które zgłosiły zaginięcie bliskich.

- W ciągu ostatnich dwóch lat mieliśmy na naszym terenie kilka osób zaginionych i nieodnalezionych do dzisiaj. Dlatego podczas śledztwa zostaną też pobrane próbki DNA w celu porównania materiału genetycznego rodzin, które zgłosiły zaginięcie bliskich - poinformowała asp. Zaworska.

Dzisiaj grzeje: 1. Nadchodzą kolejne obostrzenia ws. koronawirusa w Polsce. Chodzi o sklepy i pracę
2. Z ostatniej chwili: Będą kolejne zakazy przez epidemię. Dotyczą sklepów i pracy

Porażające znalezisko wstrząsnęło okoliczną wsią. Lokalna policja prowadzi śledztwo mające na celu ustalenie, czy do śmierci w lesie doszło w wyniku działania osób trzecich. Oględzinami zwłok i badaniami DNA zajmą się się biegli medycyny sądowej z Poznania.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Chroni komórki przed starzeniem się i wspomaga czerwone krwinki. Witamina E jest bardzo ważna dla organizmu człowieka
  2. Legenda światowej piłki walczy o życie. Jest zakażony koronawirusem, jego stan jest bardzo ciężki
  3. Koronawirus uszkadza nie tylko płuca? Niepokojące wyniki badań naukowców z kilku krajów
  4. Antek Królikowski pokazał, jak spędza kwarantannę. Przerażony wzrok mówi wszystko, na zdjęciu nie jest sam
  5. Wiadomo, co na kwarantannie robi Robert Janowski. Zdjęcie mówi samo za siebie
  6. Nie chciało jej się iść do fryzjera, więc wylała na pasemka kilka puszek Coli. Efekty ścinają z nóg

źródło: Popularne

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News