Mężczyzna twierdził, że koronawirus nie istnieje
MEN Media
Irmina Jach - 27 Września 2020

Twierdził, że koronawirus nie istnieje. Teraz przekazuje dramatyczny apel ze szpitala, bardzo przykre

Mężczyzna z Wielkiej Brytanii, który uważał, że koronawirus nie istnieje, przebywa obecnie w szpitalu, gdzie jest leczony na COVID-19. Poruszony swoim stanem zdrowia zdecydował się przekazać dramatyczny apel. Wideo nagrane na łóżku oddziału intensywnej terapii błyskawicznie obiegło światowe media, jest bardzo przykre.

Mężczyzna, który jest bohaterem nagrania twierdził, że pandemia koronawirusa jest wyłącznie mrzonką, a przestrzeganie restrykcji rygoru sanitarnego nie jest konieczne, dla zachowania dobrego stanu zdrowia. Niestety, czas pokazał, że bardzo się mylił. Wakacje w Hiszpanii skończyły się dla niego tragicznie. Wraz z rozwojem choroby COVID-19, jego stan zaczął się dramatycznie pogarszać. Obecnie oddycha tylko dzięki pomocy maski tlenowej.

Aktorka nie żyjeTragiczne informacje, nie żyje uwielbiana aktorka. Ciało 40-latki znalazł jej mążCzytaj dalej

Mężczyzna twierdził, że koronawirus nie istnieje, teraz jest w szpitalu

Mężczyzna zaapelował do internautów, by uczyli się na jego błędach i uwierzyli naukowcom, którzy specjalizują się w wirusologii i epidemiologii. Przyznał, że nie jest pewien, czy przeżyje kontakt z niebezpiecznym patogenem. Dolegliwości, które towarzyszą zakażeniu, są naprawdę intensywne i przytłaczające.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Kobieta zapomniała o jednej rzeczyZdezynfekowała ręce, zapomniała o jednej rzeczy. Chwilę później rozległa się eksplozjaCzytaj dalej

- Złapałem to na Teneryfie. Myślałem, że jestem niezwyciężony, nie nosiłem maski ochronnej. Zapłaciłem najwyższą cenę. Nie cierpię na żadne choroby współtowarzyszące. Nie chcę, żeby ktokolwiek popełniał te same błędy co ja. Teraz jestem na oddziale intensywnej terapii, czekam na dalsze leczenie i nie wiem, czy przeżyję. Naprawdę chcę, byś wziął tę wiadomość do siebie, ponieważ może się to przydarzyć każdemu. Proszę, uważaj na siebie - zaapelował Chris Grailey.

Mężczyzna zaraził się koronawirusem podczas wakacji na Wyspach Kanaryjskich. Trzy dni temu zdiagnozowano koronawirusa i ostre zapalenie płuc. Nie może samodzielnie się poruszać ani oddychać. Przyjmuje antybiotyki i leki sterydowe.

Dzisiaj grzeje:

1. Tragiczne sceny na autostradzie, nie żyje 13 osób. Wśród ofiar dzieci, porażające informacje z zagranicy

2. TVN przekazał pilne wiadomości. Zablokowana droga, policja i śmigłowiec, porażający widok na ekspersówce

3. Masz podobną książeczkę? Pod żadnym pozorem jej nie wyrzucaj, może być warta ogromne pieniądze

- Przez większość wakacji byłem chory - straciłem smak, zapach, miałem zimne poty. Ale po moim powrocie do domu było dużo gorzej. W niedzielę rano przewieziono mnie na badania i odesłano do domu w niedzielę wieczorem, myśląc, że wszystko w porządku. We wtorek rano ponownie zostałem przewieziony prosto na oddział zakaźny. To, co czułem w zeszłym tygodniu, było bliskie piekła (...). Życie jest zbyt krótkie, by ryzykować swoje zdrowie. Nauczyłem się na własnej skórze. Nie chcę, żeby ludzie popełniali te same błędy, co ja - kontynuował Chris.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Ostra wymiana zdań na temat wyglądu. Magdalena Ogórek nie wytrzymała
  2. Niemieccy dziennikarze zmiażdżyli Roberta Lewandowskiego. Ostra krytyka wobec Polaka
  3. Nowe, duże ognisko koronawirusa w Polsce. Przykre informacje
  4. Wszyscy się obawiali. Wiemy, kiedy nowe obostrzenia wejdą w życie
  5. Popularny lek przeciwbólowy jest groźniejszy, niż się wydawało. Porażające informacje
  6. Jesienią pij kawę ze „złotym mlekiem”, efekty powalają. Zrobisz ją z produktów, które na pewno masz w kuchni

Miss przeszła koszmarW wieku 5 lat została miss piękności, następnie przeszła koszmar, musiała się poświęcić. Wiemy, jak wygląda dziśCzytaj dalej

Źródło: Mirror UK

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News