Mężczyzna spojrzał na napiwek
youtube.com KSL News
Weronika Wasiak - 27 Września 2020

89-letni dostawca pizzy spojrzał na wysokość napiwku i oniemiał. Myślał, że ktoś robi sobie z niego żarty

Starszy mężczyzna pracował jako dostawca pizzy. Pewnego dnia, gdy udał się do kolejnego domu, klient wręczył mu napiwek. Nie byłoby w tym nic nadzwyczajnego, gdyby nie jego wysokość. 89-latek oniemiał widząc kwotę.

89-letni mężczyzna, którego losy przytacza serwis o2.pl, był zmuszony do podjęcia dodatkowej pracy, by zarobić na jedzenie. Mimo że ze względu na wiek nie było mu łatwo pracować jako dostawca pizzy, co wiązało się ze sporym wysiłkiem, zaciskał pięści i jeździł od domu do domu, doręczając zamówienia. W czasie kolejnego zlecenia spotkało go coś, czego zupełnie nie mógł się spodziewać.

Wieść o śmierci spadła jak z grom jasnego nieba. Miał tylko 44 lataWieść o śmierci spadła jak z grom jasnego nieba. Miał tylko 44 lataCzytaj dalej

Starszy mężczyzna dostarczył do klienta pizzę i otrzymał napiwek. 89-latek myślał, że to żart

Derlin Newey 30 godzin tygodniowo pracuje jako dostawca w pizzerii Papa John's w Utah. Niestety, nie jest to jego wymarzone zajęcie, ani takie, którego podjąłby się hobbystycznie. 89-latek, by jakkolwiek związać koniec z końcem, musiał chwycić się pierwszej lepszej pracy, która dawała mu szansę nawet na niewielki zarobek. Mężczyzna mieszka w przyczepie i ledwo stać go na podstawowe wydatki. Dzięki empatycznej osobowości stał się ulubionym dostawcą klientów pizzerii, którzy ochoczo wręczali mu napiwki. Choć były to niewielkie sumy, dla Derlina były na wagę złota.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Kobieta zapomniała o jednej rzeczyZdezynfekowała ręce, zapomniała o jednej rzeczy. Chwilę później rozległa się eksplozjaCzytaj dalej

Historię mężczyzny poznał znany w aplikacji Tik Tok Carlos Valdez. Tiktoker od razu zadzwonił do pizzerii, w której pracował Derlin i złożył zamówienie. Wiedział, że dostarczy ją 89-latek. Rzeczywiście, nie pomylił się, dlatego mógł zrealizować plan, na który wpadł nieco wcześniej. Już jakiś czas temu utworzył w sieci zbiórkę pieniędzy na rzecz potrzebującego starca. Wystarczyło kilka dni, by zgromadzić aż 12 tysięcy dolarów!

Gdy 89-letni dostawca zjawił się pod domem internetowego twórcy nie wiedział, co go czeka, ani że jest nagrywany. Carlos zarejestrował bowiem całe zajście. Klient odebrał pizzę, a później zwrócił się do Derlina.

Dzisiaj grzeje:

1. Oburzające słowa Maryli Rodowicz. Emeryci mogą złapać się za głowy

2. TVN pilnie ostrzega. Wszystko zacznie się już za chwilę, zagrożone jest aż 9 województw

3. Policja prosi o pomoc: wydała list gończy za niebezpieczną kobietą. Dopuściła się niewybaczalnych rzeczy

- Wspólnie zebraliśmy dla Ciebie prezent i jestem tutaj, aby dostarczyć Ci ten prezent w imieniu społeczności TikToka - mówił do dostawcy gwiazdor Tik Toka. Następnie wręcz mu czek podpisany: "Za bycie niesamowitym!" opiewający na pełną kwotę 12 tysięcy.

Newey był niezwykle poruszony gestem obcego dla niego człowieka. Momentalnie ogarnęło go wzruszenie.

- Jak mam Ci kiedykolwiek podziękować? Nie wiem, co powiedzieć - mówił 89-latek ledwo powstrzymując łzy. Teraz będzie mógł opłacić rachunki, a część otrzymanej kwoty przeznaczy na wydatki medyczne.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Tadeusz Rydzyk może stracić fortunę. Dokonano obliczeń
  2. Narzeczona Artura Szpilki przekroczyła kolejną granicę. Pokazała się tak, jak stworzył ją Bóg, oniemiejecie (FOTO)
  3. Nowe, duże ognisko koronawirusa w Polsce. Przykre informacje
  4. Wszyscy się obawiali. Wiemy, kiedy nowe obostrzenia wejdą w życie
  5. Popularny lek przeciwbólowy jest groźniejszy, niż się wydawało. Porażające informacje
  6. Media właśnie potwierdziły, rozstali się po 13 latach związku. Już mówią o nowej miłości

Miss przeszła koszmarW wieku 5 lat została miss piękności, następnie przeszła koszmar, musiała się poświęcić. Wiemy, jak wygląda dziśCzytaj dalej

Źródło: o2

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News