Mężczyzna spędził w piwnicy 17 lat
AsiaWire
Irmina Jach - 26 Września 2020

Rodzina więziła mężczyznę w piwnicy przez 17 lat. Powód poraża, mieli tylko jeden cel

Mężczyzna pochodzący z jednego z azjatyckich krajów był więziony w piwnicy przed siedemnaście lat. Sprawcami okrutnego bestialstwa były osoby z rodziny, które uważał za najbliższych sobie ludzi. Trudno uwierzyć, co skłoniło krewnych do tak potwornego potraktowania 56-latka. Powód, który podali mediom, mrozi krew w żyłach.

Mężczyzna pochodzący z Chin przeszedł prawdziwe piekło. Przez ponad siedemnaście lat nie widział światła słonecznego. Rodzina, nie mogąc poradzić sobie z jego specyficznym zachowaniem, uznała, że najlepszym sposobem będzie trzymanie krewnego w niewoli. Trudno uwierzyć, jak tłumaczyli swój potworny czyn.

Wiadomości, zwołanie sztabu kryzysowegoOdbędzie się pilne posiedzenie sztabu kryzysowego, wiemy, czego dotyczy. Fatalne wiadomości dla milionów PolakówCzytaj dalej

Mężczyzna był więziony w piwnicy przed siedemnaście lat

Mężczyzna z chińskiego miasta Feng Shui, Xu Guo, jako dziecko sprawiał duże problemy wychowawcze. Często wpadał w histerię, a jego porywy złości były trudne do opanowania. Rodzina nie miała pieniędzy, by skorzystać z pomocy specjalisty, dlatego charakter chłopca szybko stawał się nieobliczalny. Rodzice byli prostymi ludźmi, nie mieli wiedzy o chorobach psychicznych. Dzieci, które wychowywali, szybko rozpoczynały pracę zawodową, by zasilić skąpy budżet rodziny dodatkową gotówką. Niestety, Xu Guo nie był zdolny do podjęcia zatrudnienia. Postanowili znaleźć inne wyjście z sytuacji. Wpadli na pomysł rodem z horroru.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Kobieta zapomniała o jednej rzeczyZdezynfekowała ręce, zapomniała o jednej rzeczy. Chwilę później rozległa się eksplozjaCzytaj dalej

Dorastając, mężczyzna stawał się coraz bardziej agresywny. Nierzadko atakował swoich braci i sąsiadów. Był też sprawcą kilkunastu pożarów okolicznych domostw. Rodzina postanowiła, że będzie trzymać krewnego w niewoli. Xu Guo został zamknięty w piwnicy na siedemnaście lat. Pobyt w ciemnościach sprawił, że stan psychiczny mężczyzny szybko się pogarszał. Sąsiedzi postanowili interweniować. 56-latek został odnaleziony przez pracowników pobliskiego szpitala. Dzięki pomocy specjalistów jego stan fizyczny i psychiczny szybko się poprawił. Leczenie będzie jednak trwało przez wiele lat.

Dzisiaj grzeje:

1. Okropne, co Daniel Martyniuk zarzucał obecnej ukochanej. Wszystko trafiło do sieci

2. TVN pilnie ostrzega. Wszystko zacznie się już za chwilę, zagrożone jest aż 9 województw

3. Były teść syna Zenka Martyniuka przerwał milczenie. Jego wyznanie sprawiło, że wielu zaniemówiło

Rodzina mężczyzny nie poczuwa się do winy. Swoją potworną decyzję tłumaczy niemocą i brakiem finansowych środków niezbędnych do zapewnienia mu opieki psychologicznej. Uważają, że wszystko było w porządku, gdyż sprawowali nad Xu Guo codzienną opiekę. Słowa brata są porażające.

- Chcieliśmy wysłać go do szpitala na leczenie, ale koszt był znacznie wyższy niż moglibyśmy sobie pozwolić. Karmiliśmy go i pomagaliśmy mu radzić sobie z naturalnymi potrzebami, ponieważ był trzymany na łańcuchu - tłumaczył Xun Guoyun, starszy brat mężczyzny.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Rozpoczęły się kontrole, mogą wejść bez pytania. Kara wyniesie nawet 5 tys. zł
  2. Polski Ken chciałby walczyć na Fame MMA. "Może niektórym zamknąłbym te piękne buźki"
  3. Zdradzili, jak będzie wyglądać chodzenie księży "po kolędzie". Wiele osób nie dowierza w nowe przepisy
  4. Za 20-złotówkę z czasów PRL możesz dostać nawet 5 tysięcy złotych. Możesz mieć ją w domu
  5. Spełniła się czarna wizja Krzysztofa Jackowskiego? Stało się wczoraj, nikt nie może uwierzyć
  6. Placki ziemniaczane inaczej, czyli po szwajcarsku. Chrupiąca alternatywa zachwyca dzięki nietypowym składnikom

Miss przeszła koszmarW wieku 5 lat została miss piękności, następnie przeszła koszmar, musiała się poświęcić. Wiemy, jak wygląda dziśCzytaj dalej

Źródło: Webniusy

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News