mężczyzna poszukiwania policja
Materiały policyjne
Joanna Szwalikowska - 25 Listopada 2020

Widzieliście tego mężczyznę? Natychmiast dzwońcie na policję, dopuścił się okropnych czynów

Mężczyzna ze zdjęcia opublikowanego powyżej kopnął oraz uderzył w twarz kobietę. Powodem jego agresywnego zachowania było to, iż kobieta zapytała go o brak maseczki. Choć do zdarzenia doszło pod koniec października w Łodzi, sprawca do tej pory nie został ujęty. Policja prosi o pomoc.

Nakaz zasłaniania ust oraz nosa obowiązuje w Polsce już od kilku miesięcy. Niestety, wiele osób wciąż nie stosuje się do rządowych rozporządzeń i bagatelizuje ryzyko dalszego rozprzestrzeniania się wirusa czy możliwości zarażenia się. Mężczyzna ze zdjęcia powyżej należy do grona osób, które nie nosiły maseczki w przestrzeni publicznej.

Elżbieta Jaworowicz wparowała do domu Zenka Martyniuka. Niebywałe sceny w TVP, nikt się nie spodziewałElżbieta Jaworowicz wparowała do domu Zenka Martyniuka. Niebywałe sceny w TVP, nikt się nie spodziewałCzytaj dalej

Mężczyzna ze zdjęcia jest poszukiwany. W środku dnia pobił kobietę

Skandaliczne zajście miało miejsce w Łodzi pod koniec października. Przy ulicy Żeromskiego mężczyzna rzucił się na kobietę, która zwróciła mu uwagę na brak maseczki. Miał ją kopnąć, a następnie uderzyć pięścią w twarz. Niestety, policji do tej pory nie udało się go złapać.

Pobicie miało miejsce w środku dnia, około godziny 12.50. Kobieta zwróciła mężczyźnie uwagę, iż znajduje się w przestrzeni publicznej i nie zasłonił nosa oraz ust. Jej słowa sprawiły, że w zwyrodnialcu obudziła się agresja. Skatował poszkodowaną, po czym oddalił się z miejsca zdarzenia w stronę ulicy Mickiewicza.

Niestety w pobliżu nie było nikogo, dlatego kobieta nie miała szans na otrzymanie jakiejkolwiek pomocy. "Damski bokser" do tej pory jest na wolności i w żaden sposób nie odpowiedział za swoje skandaliczne zachowanie. Łódzka policja udostępniła publicznie jego wizerunek dopiero po upływie miesiąca od zdarzenia.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Tajemnicze zaginięcia dzieci na Śląsku. Policja jest bezradna, nie ma żadnych śladówTajemnicze zaginięcia dzieci na Śląsku. Policja jest bezradna, nie ma żadnych śladówCzytaj dalej

- Taką mamy strategię prowadzonego śledztwa. W tego typu przypadkach nigdy nie publikujemy wizerunku osób poszukiwanych przed upływem miesiąca. Choć to nie jest reguła. Decyzja zawsze ma związek z konkretną sprawą, którą prowadzi policja - wyjaśnił Marcin Fiedukowicz z Komendy Miejskiej Policji w Łodzi w rozmowie z "Faktem".

- Policjanci poszukują mężczyzny, który 23 października 2020 roku o godz. 12:50 w Łodzi przy ul. Żeromskiego w Łodzi kopnął w nogę i uderzył pięścią w twarz kobietę, która zwróciła mu uwagę za brak maseczki. Po zdarzeniu oddalił się w kierunku ul. Mickiewicza - czytamy w komunikacie opublikowanym na profilu Policji Województwa Łódzkiego na Facebooku. W opisie znalazł się również rysopis sprawcy.

- Mężczyzna w przedziale wiekowym 40-50 lat, wzrost około 180 cm, włosy krótko ostrzyżone- szpakowate, średniej budowy ciała, ubrany w kurtkę koloru ciemnego, ciemne spodnie, buty sportowe w ciemnym kolorze z jasną podeszwą. Przez ramię przełożoną miał torbę w ciemnym kolorze - czytamy w dalszej części komunikatu.

Dzisiaj grzeje:

  1. Tragiczne informacje obiegły Polskę. Nie żyje wybitna Polka, "była ikoną"
  2. Aktor ”Klanu” nie żyje. Nieoficjalnie: mogło dojść do nieumyślnego spowodowania śmierci
  3. Rząd nałoży automatyczną kwarantannę na tysiące Polaków. Nie ma odwrotu

Rysopis oraz wizerunek sprawcy został udostępniony publicznie 23 listopada, po upływie miesiąca od pobicia kobiety. Wszystkie osoby, które posiadają jakiekolwiek informacje lub mogłyby pomóc w tej sprawie, powinny jak najszybciej skontaktować się z policją.

- Osoby, które były świadkami zdarzenia lub mogą pomóc w ustaleniu tożsamości sprawcy, proszone są o kontakt osobisty z IV Komisariatem Policji KMP w Łodzi ul. Kopernika 29/31, lub telefoniczny pod numerami 47 841-23-19 lub 47 841-23-22 od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00, bądź z dyżurnym jednostki- całodobowo, pod numerami telefonów 47 841 23 00 lub 47 841 23 01 - poinformowano w komunikacie. Możemy również skontaktować się pod całodobowym numerem alarmowym 112.

Mężczyzna pobicie

Źródło: Facebook

Zobacz także w naszych serwisach:

  1. Czesto nie daje żadnych objawów, zabija połowę chorych. Nowotwór, który wykryć można jedynie poprzez badanie
  2. Suczka urodziła się jako mieszanka golden retrievera i jamnika. Najsłodsza rzecz, jaką dziś zobaczycie
  3. Świerzyński skomentował Strajk Kobiet, wszystko poszło na żywo w TVP. Prowadzący zamarł
  4. W środku nocy Krzysztof Krawczyk przekazał tragiczne wiadomości. Pogrążył się w żałobie
  5. Jolanta Kwaśniewska ujawniła przykrą prawdę o swoim małżeństwie. Współczujemy, godnie wszystko znosiła
  6. Nie wiesz jak wykorzystać zalegające w lodówce ogórki? Mamy genialny przepis na chrupiące placuszki, szybkie i efektowne
  7. Józef z “Rolnik szuka żony” żali się internautom. W kandydatkach odrzuciła go porażająca rzecz
Tajemnicza śmierć uwielbianego aktora. Bardzo przykre jak zginął Dionizy ze Tajemnicza śmierć uwielbianego aktora. Bardzo przykre jak zginął Dionizy ze "Złotopolskich"Czytaj dalej

Źródło: Fakt

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News