Piotr zanurkował w jeziorze. Wyjął z wody niezwykłą rzecz, skrywała się na dnie wiele lat

Piotr zanurkował w jeziorze. Wyjął z wody niezwykłą rzecz, skrywała się na dnie wiele lat Źródło: unsplash/Brooke_Campbell/

Mężczyzna regularnie nurkuje w zbiornikach wodnych, sprawdzając, jakie skarby mogą skrywać się na ich dnie. W ostatnim czasie udało mu się znaleźć coś zdumiewającego.

Mężczyzna po raz kolejny zanurkował w jeziorze, dokładnie eksplorując jego dno. Przedmiotów, które wyłowił tego dnia, było naprawdę wiele, jednak jeden z nich okazał się szczególnie wyjątkowy. Nie chodzi jedynie o czas, jaki spędził pod wodę, ale również o historię, jaką może ze sobą nieść. 

Mężczyzna znalazł pod wodą rzecz, która spędziła tam wiele lat 

Piotr Przystawik jest instruktorem i właścicielem szkoły nurkowania Mazury Diving. Pan Piotr nie tylko naucza innych, ale również sam chętnie i regularnie schodzi na dno w poszukiwaniu ciekawych i wyjątkowych skarbów. Przyznaje, że znaleziska są naprawdę różne: od zupełnie bezużytecznych, po naprawdę wartościowe. Zdradza, że niezwykle często można spotkać na dnie telefony komórkowe, lecz nie tylko.

Jakiś czas temu, podczas eksploracji, udało mu się znaleźć aparat, co również nie było odosobnionym przypadkiem, jednak ten przypadek był szczególny. Wszystko za sprawą karty pamięci, która zachowała się w dobrym stanie, choć sam sprzęt raczej do niczego już się nie przyda. Przystawik dokładnie ją osuszył i po jej zawartości mógł dowiedzieć się, że aparat spędził na dnie nawet kilkanaście lat. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Akcja poszukiwawcza 

Nurkowi udało się przejrzeć kilkadziesiąt zdjęć, które znajdowały się na karcie. Najstarsze z nich pochodziło z 2008 roku. 

- Widać na nich to, co ludzie robią latem. Przeprawiają się przez śluzę Guzianka, są zdjęcia z Mikołajek i z jachtu, jak ludzie spędzają wolny czas - opowiada. 

Dzisiaj grzeje: 1. Na chwilę przed tragedią w łodzi Staraka oprócz tajemniczej Ewy był ktoś jeszcze. Na jaw wychodzą nowe fakty

2. Renta dożywotnia wytrychem oszustów. Zabiorą i zostawią z niczym

Mężczyzna nie chciał pozostać obojętnym, dlatego od razu rozpoczął poszukiwania właścicieli. Przyznał, że kilka fotografii jest dostępnych również na portalu społecznościowym Facebook, jednak nie udało mu się jeszcze nawiązać kontaktu z osobami, które na nich się znajdują. Ma nadzieję, że ostatecznie dojdzie do szczęśliwego finału i oddając właścicielom zgubę, sprawi im wiele radości. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Józef Oleksy wyjawił straszliwe informacje o Jolancie Kwaśniewskiej. To się aż nie mieści w głowie
  2. Dominika Gwit zdobyła się na poruszające wyznanie. Jej fani o tym nie wiedzieli
  3. Piotr zanurkował w jeziorze. Wyjął z wody niezwykłą rzecz, skrywała się na dnie wiele lat
  4. „I nie opuszczę cię aż do śmierci” w ich przypadku potrwało kilka minut. Tragiczna śmierć młodej pary
  5. Żona miała poważny problem z mężem, ich związek wisiał na włosku. Wpadła na pomysł, który wzrusza do łez

Źródło: tvn24 

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News