Przygarnął kobietę i jej konkubenta. Sielanka szybko się skończyła, niewyobrażalny finał trójkąta

Przygarnął kobietę i jej konkubenta. Sielanka szybko się skończyła, niewyobrażalny finał trójkąta Źródło: Materiały policji

Mężczyzna na pewno nie spodziewał się, że dobry gest wykonany w stosunku do swojej byłej partnerki będzie tak tragiczny w skutkach. Ten trójkąt był naprawdę specyficzny, ale nawet sąsiedzi nie spodziewali się, że finał będzie tak niewyobrażalny.

Mężczyzna znał ją od bardzo dawna i pomógł jej wcześniej w bardzo trudnym momencie jej życia. To, jak mu się odpłaciła, jest naprawdę okropne. Nie zrobiła jednak tego sama, pomagał jej nowy partner.

Mężczyzna zgodził się na jej propozycję

Mężczyzna poznał Karinę B. (30 l.) w momencie, kiedy kobieta została wyrzucona z domu przez własną matkę i nie miała dachu nad głową. Mieczysław Ch., miał w chwili tego tragicznego wydarzenia 69 lat. Po tym, jak przygarnął kobietę i pozwolił jej u siebie zamieszkać powoli ich relacja zaczynała się zacieśniać, aż w końcu zostali parą. Niestety kobieta nie ustabilizowała swych uczuć ostatecznie i w końcu poznała nowego mężczyznę, Andrzeja Sz. (49 l.), którym też się związała. Zakochani nie mieli jednak gdzie mieszkać i Karina wielokrotnie prosiła Mieczysława, aby pozwolił jej wrócić do mieszkania, jednak razem z nowym konkubentem. Mężczyzna w końcu się zgodził.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

To nie mogło się udać

Mężczyzna tolerował parę w swoim mieszkaniu, jednak wielokrotnie dochodziło do kłótni, które poprzedzały głośne libacje alkoholowe. Sąsiedzi uskarżali się na nie, lecz nie spodziewali się, że po jednej z nich stanie się tak tragiczna rzecz. Niewyobrażalny finał trójkąta miał miejsce właśnie po jednej z takich suto zakrapianych imprez. Według informacji ustalonych przez policję mężczyzna zaczął zwracać uwagę swojej byłej kochance, a to nie podobało się Andrzejowi Sz., który pewnego razu chwycił nóż kuchenny i dźgnął nim Mieczysława w brzuch. Po całym zajściu para poszła na imprezę, zostawiając mężczyznę w kałuży krwi w kuchni.

Dzisiaj grzeje: 1. Premier Morawiecki wprowadził kolejne rygorystyczne zakazy. Dotkną wszystkich Polaków, sytuacja jest poważna

2. Nie żyje legendarna aktorka. Była zakażona koronawirusem

Postawiono zarzuty

Kiedy Karina B. oraz Andrzej Sz. wrócili następnego dnia do mieszkania, gospodarz już nie żył. Zostali oni zatrzymani przez policję i odpowiedzą za swoje czyny. Kobieta za nieudzielenie pomocy może trafić do więzienia na 3 lata, a Andrzej Sz. odpowie za zabójstwo i możliwe, że otrzyma karę dożywotniego pozbawienia wolności. Cała sprawa zbulwersowała mieszkańców Lublina, a przede wszystkim sąsiadów w jednym z bloków przy ulicy Ogrodowej.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Nie żyje proboszcz zarażony koronawirusem. Duchowny miał 68 lat
  2. Który piłkarz zarabia najwięcej na świecie? "France Football" ujawnia najbogatszą trójkę
  3. Wprowadzono bardzo ważną zmianę, każdy podatnik musi o niej wiedzieć. Nowy przepis już obowiązuje
  4. Test na astygmatyzm stał się hitem internetu. Wystarczy spojrzeć na dwa zdjęcia i wszystko staje się jasne
  5. Ujawniono zarobki Kasi Cichopek. Źródła dochodu zdumiewają, niebotyczne kwoty
  6. Asia pracująca w Biedronce nie zamierza dłużej milczeć. Treść jej ponurego listu trafiła do sieci

Źródło: Fakt

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News