Niedźwiedź złamał mężczyźnie kręgosłup i trzymał jako zapas jedzenia. Po miesiącu znaleźli go myśliwi, zdjęcia przerażają

Niedźwiedź złamał mężczyźnie kręgosłup i trzymał jako zapas jedzenia. Po miesiącu znaleźli go myśliwi, zdjęcia przerażają Źródło: fot. wikimedia.org/Yathin S Krishnappa

Mężczyzna w walce z niedźwiedziem nie ma żadnych szans. Na szczęście niewielu osobom dane jest przekonać się o tym na własnej skórze, jednak niestety czasem dochodzi do tragedii. Pewien człowiek został zaatakowany przez niedźwiedzia, który złamał mu kręgosłup, a następnie zabrał do swojej jamy.

Mężczyzna imieniem Aleksander jest Rosjaninem, który znalazł się w niewyobrażalnie potwornej sytuacji. Został zaatakowany przez niedźwiedzia, który złamał mu kręgosłup, a następnie zabrał do swojej jamy, lecz nie po to, by go od razu zjeść. Aleksander miał być przekąską na później i leżał tam bardzo długo, aż w końcu został przypadkiem znaleziony przez dwóch myśliwych, którzy natrafili na jamę zwierzęcia.

Choć początkowo chcieli się od niej oddalić, zachowanie psów skłoniło ich do przeszukania tego miejsca. Znaleźli tam ledwie żywego Aleksandra, a jego zdjęcia po życiu u boku niedźwiedzia są przerażające. 

Mężczyzna stał się przekąską dla niedźwiedzia

Myśliwi, którzy odnaleźli Aleksandra, nie uciekli spod jamy tylko dlatego, że ich psy zachowywały się przy niej bardzo dziwnie. Z tego też względu weszli do środka i odnaleźli tam człowieka, który wyglądał niemalże jak żywa mumia. Z początku myśleli, że są to zwłoki, jednak w pewnym momencie Aleksander otworzył oczy i się odezwał.

Wiadome było, że liczy się każda chwila. Okazało się, że mężczyzna jest sparaliżowany od pasa w dół i  ma o wiele więcej obrażeń, niż tylko złamanie kręgosłupa. Rosjanin był skrajnie wyniszczony i według lekarzy spędził w niedźwiedziej jamie około miesiąca, pijąc własny mocz, aby przeżyć.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Brzmi to, jak jedna z historii wyssanych z palca, które można znaleźć w Internecie, jednak tym razem to się wydarzyło naprawdę. Chociaż sami lekarze nie potrafią zrozumieć, jak udało mu się przeżyć tyle czasu z tak poważnymi obrażeniami, teraz powoli odzyskuje siły.

-  Lekarze, którzy zajmowali się mężczyzną, nie są w stanie wyjaśnić, w jaki sposób udało mu się przeżyć przy takich obrażeniach - donosi The Sun.

Ciężko sobie nawet wyobrazić co przeżył ten człowiek i w jakim stanie jest teraz jego psychika. Nawet jeżeli Aleksander z tego wyjdzie, to bez wątpienia już nigdy nie będzie taki sam jak dawniej.

Screen/Youtube/Buzz news

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Mężczyzna pokrył tatuażami CAŁE ciało. Potem się wykastrował. Jego wygląd przeraża
  2. Aktorka TVP przez lata była katowana przez męża. To znany i wpływowy mężczyzna. Piekło trwało 8 lat
  3. Media podały wiadomość, która będzie ogromnym ciosem dla fanów Anny Przybylskiej
  4. Niedźwiedź złamał mężczyźnie kręgosłup i trzymał jako zapas jedzenia. Po miesiącu znaleźli go myśliwi, zdjęcia przerażają
  5. Kiedy zobaczyli zaproszenia na ślub, włosy stanęły im dęba. Zaczyna się od: "Cześć, krzywy ryju", a potem jest tylko gorzej
  6. Nagła śmierć nastolatki na kolonii. Wiadomo, co wykazała sekcja zwłok
  7. Dziecko wpadło do studni i zaczęło walczyć o życie. Wtedy ojciec nie miał już wątpliwości
     

źródło: Newsner

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News