Kupił używany telefon, później przejrzał jego zawartość. Obejrzał zapisany filmik i zamarł z przerażenia

Kupił używany telefon, później przejrzał jego zawartość. Obejrzał zapisany filmik i zamarł z przerażenia Źródło: unsplash.com

Mężczyzna postanowił zmienić telefon na inny. Kiedy znalazł interesującą go ofertę w sieci, szybko umówił się ze sprzedającym na odbiór. Nie sądził, że już niedługo będzie musiał stawić się z nowo kupionym przedmiotem na komendzie policji.

Mężczyzna sądził, że otrzyma komórkę wyczyszczoną ze wszystkich danych. Na wszelki wypadek sprawdził, czy nie ma żadnych SMS-ów, e-maili, zdjęć i filmów. Niestety, w pamięci telefonu zachowało się nagranie, które zmroziło mu krew w żyłach. Miał ochotę się rozpłakać, szybko zgłosił się na policji.

Mężczyzna pokazał policjantom nagranie, na którym katowano kilkuletniego chłopca

Sprzedający zapomniał wykasować pewnych plików ze swojego telefonu. Nabywca sprzętu, przeglądając galerię plików, zauważył nagranie. Oczywiście z ciekawości je odtworzył. Chociaż obraz był niewyraźny, to fonia wskazywała ewidentnie na to, że ktoś znęca się nad małym chłopcem. Mężczyzna szybko udał się na policję.

Policja natychmiast zabrała się do pracy, aby wyśledzić poprzedniego właściciela telefonu. Nie zajęło im to zbyt wiele czasu - okazał się nim być 38-letni mężczyzna, który mieszkał w Kamiennej Górze wraz z konkubiną, dwiema córkami i 6-letnim pasierbem. To właśnie ten mały chłopiec był bity pod twarzy, wykręcano mu ręce, wyzywano, a nawet grożono śmiercią. Przestraszonego malca zabrano na obdukcję, a mężczyznę na komendę, by złożył wyjaśniania.

Obdukcja wykazała, co 6-letni chłopiec musiał znosić na co dzień. W rodzinie nie działo się najlepiej

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Podbiegnięcia krwawe w okolicach głowy, tułowia, grzbietu, pleców, kończyn górnych i dolnych. Do tego starsze, nieleczone złamanie kości ramiennej - obrażenia chłopca wymienia Anna Kaczyńska, zastępca Prokuratora Rejonowego w Kamiennej Górze. Według wstępnych ustaleń, nad 6-latkiem znęcano się od sierpnia 2019 roku.

Dzisiaj grzeje: 1. Najpiękniejsza pani pilot na całym świecie. Internauci za nią szaleją, wygląda nieziemsko
2. Nagłe i dramatyczne informacje. Nie żyje polska gwiazda, tragiczne kulisy śmierci

38-latkowi zostały już postawione zarzuty psychicznego i fizycznego znęcania się ze nad dzieckiem ze szczególnym okrucieństwem. Usłyszał również kolejny zarzut dotyczący znęcania się nad swoją partnerką - po alkoholu wszczynał awantury. Co ciekawe, rodzina nie miała założonej niebieskiej karty, sąsiedzi nic nie widzieli, ani nie słyszeli, aby źle się tam działo.

- Mężczyzna częściowo przyznał się do zarzucanych mu czynów. Stwierdził, że dziecko było niegrzeczne i go denerwowało - tłumaczy prokurator. Agresywnemu mężczyźnie grozi 10 lat więzienia, na tę chwilę trafił do aresztu na 3 miesiące.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Danuta Holecka wolałaby zapomnieć o nagraniu sprzed lat. Jej dziecko potrzebowało pomocy
  2. Starsi pracownicy do zwolnienia? Przez nowe zmiany rządu mogą stracić pracę
  3. Rozstali się w cieniu skandalu. Kinga Rusin wspiera chorego Tomasza Lisa, zdobyła się na niezwykły gest
  4. Dramat żony Pawła Królikowskiego. Non stop jest przy jego łóżku, sytuacja jest niezwykle trudna
  5. Mężczyzna zostawił w kuchni ukrytą kamerę. Gdy zobaczył, co jego dziewczyna wyprawia z psem, odebrało mu mowę

Źródło: TVN24

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News