Tragiczny finał libacji, nie żyje mężczyzna. Ola najpierw się roznegliżowała, a potem chwyciła za nóż

Tragiczny finał libacji, nie żyje mężczyzna. Ola najpierw się roznegliżowała, a potem chwyciła za nóż Źródło: .

Mężczyzna podczas libacji został zamordowany. Zgodnie z pojawiającymi się doniesieniami miała go zabić Ola, która postanowiła się rozebrać, a potem chwycić za nóż. Dramatyczne doniesienia z polskiego miasta.

Mężczyzna nie przeżył wieczornej zabawy z przyjaciółmi. Impreza trwała w najlepsze, kiedy jego partnerka postanowiła zabawić wszystkich obecnych, ściągając z siebie wszystkie ubrania. Kiedy zbliżała się do końca, chwyciła za nóż i doszło do najgorszego. 

Mężczyzna został zabity podczas libacji. Zabiła go jego partnerka

Mateusz W., 30-letni mężczyzna, zaczął spotykać się z 34-letnią Aleksandrą B. kilka miesięcy temu. Para pochodziła z Łodzi i wyglądało na to, że pasują do siebie idealnie. Kiedy zaczęli spędzać ze sobą więcej czasu, okazało się, że bardzo dobrze czują się w towarzystwie innych, organizując u siebie w mieszkaniu imprezy, na których pojawiały się duże ilości alkoholu. 

Niestety podczas jednej z imprez doszło do przerażających wydarzeń. Trójka mężczyzn i Aleksandra B. spędzali razem czas pijąc alkohol. Gdy panowie byli już nieco wstawieni zaproponowali, by kobieta zrobiła striptiz. Ta się zgodziła, wykonała zmysłowy taniec i została roznegliżowana, w samej bieliźnie. Później stały się okropne rzeczy.

Mężczyzna został zadźgany. Aleksandra B. odpowie przed sądem

Świadkowie zdarzenia przekazali dokładnie policji, jak doszło do tragicznych wydarzeń. Aleksandra B. rozmawiała z partnerem w aneksie kuchennym podczas gdy inny znajomy przeglądał telefon. Mieli omawiać kwestię wspólnej przyszłości, gdy nagle zła kobieta miała powiedzieć, ze zabije partnera. Zaraz potem chwyciła nóż i wybiła go w klatkę piersiową mężczyzny.

Dzisiaj grzeje: 1. Gigantyczne opady śniegu za granicą, mieszkańcy nie mogą otworzyć drzwi. Wszystko zasypało

2. Media przemilczały sprawę. Zmarł uwielbiany bohater "Chłopaków do wzięcia"

Ofiara osunęła się na podłogę, a świadkowie natychmiast wezwali karetkę, jednak mimo to mężczyzna zmarł. Aleksandra B. uważa, że nie pamięta całego zajścia. Za popełnienie zabójstwa grozi jej kara dożywotniego pozbawienia wolności.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Danuta Holecka wolałaby zapomnieć o nagraniu sprzed lat. Jej dziecko potrzebowało pomocy
  2. Sygnał naziemnej telewizji będzie zmieniony. Twój telewizor może przestać odbierać obraz
  3. Groza na południu Polski. Księża szli na kolędę, nagle rozległy się strzały, służby postawione na nogi
  4. Mama wpadła w panikę, mleko dla dziecka nagle zrobiło się różowe. Dopiero po chwili doszło do niej, co zrobiła
  5. Nie mieści się w głowie, koleżanki ją przytrzymywały, a trener zmuszał do rozstawienia nóg. Nagranie trafiło do sieci

źródło: superexpress

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News