Znaleziono ciało polityka PiS. Okoliczności śmierci budzą wiele podejrzeń

Znaleziono ciało polityka PiS. Okoliczności śmierci budzą wiele podejrzeń Źródło: .

Mężczyzna, który został znaleziony, już nie żył. Media podają coraz więcej szczegółów nie tylko na temat jego śmierci, ale przede wszystkim tożsamości. Okazuje się, że był politykiem PiS.

Mężczyzna został znaleziony martwy w minioną sobotę. Stało się to niedługo po tym, jak przyjęto zgłoszenie o zaginięciu. Wstrząśnięta rodzina nie miała pojęcia, jaki los go spotkał. Podano dokładne informacje na temat jego tożsamości - aż trudno uwierzyć, ale okazuje się, że jest to znany polityk. 

Martwy mężczyzna był politykiem PiS. Okoliczności śmierci budzą wiele podejrzeń

Polskie media coraz szerzej obiegają szokujące informacje o nagłej śmierci polityka PiS, Tomasza Jędrzejczaka. 52-latek był radnym powiatu zgierskiego, szefem lokalnych struktur partii w Głownie, wiceszefem oddziału KRUS w Łodzi. Wszyscy w okolicy znali go, cenili i szanowali. Nic więc dziwnego, że nie tylko jego bliscy wciąż nie mogą uwierzyć w całą tragedię. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Jak możemy się dowiedzieć, w piątek wieczorem wyszedł z żoną na koncert na Torwarze, a w drodze powrotnej udał się "za potrzebą" na drugą stronę ulicy Czerniakowskiej. Kobieta w tym czasie wróciła do domu, by tam na niego poczekać. Zaniepokoiła się, gdy mąż długo nie wracał, i w sobotę postanowiła w końcu zawiadomić policję o zaginięciu. Do samego końca miała nadzieję, że wszystko szczęśliwie się zakończy. 

Dzisiaj grzeje: 1. Pamiętacie Marynę z Janosika? Tak dziś wygląda aktorka, za którą szalały miliony Polaków
2. Pozwalała setkom mężczyzn wykorzystywać niepełnosprawną 14-letnią córkę. Tylko dla ludzi o mocnych nerwach

Służby od razu wszczęły śledztwo i zorganizowały poszukiwania na terenie Powiśla. Jeszcze tego samego dnia kajakarze znaleźli ciało Jędrzejczaka w Wiśle w Porcie Czerniakowskim. Wstępnie oględziny ujawniły, że polityk miał obrażenia głowy, co mogłoby wskazywać, że jego śmierć była jedynie nieszczęśliwym wypadkiem, jednak informacja ta nie została jeszcze potwierdzona przez ekspertów. Służby wciąż badają sprawę. Być może nie wykluczają, że do zgonu mogły przyczynić się osoby trzecie. Na kolejne, potwierdzone przez służby informacje, trzeba zapewne poczekać jeszcze kilka godzin. Natomiast do finału sprawy najprawdopodobniej dojdzie w ciągu kilku najbliższych dni.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Abonament już niebawem PODROŻEJE. Po 21 listopada zapłacisz więcej
  2. 8-letni chłopiec przeżył piekło. Jego pijana matka karmiła przez wiele miesięcy martwe niemowlę
  3. Wszyscy w "Mam talent" zaczęli się śmiać, gdy powiedziała, że jej pies umie śpiewać. Jak zwierzak zaczął występ, oszaleli na jego punkcie
  4. Porwali nastolatkę i więzili ją 44 dni. Robili jej tak straszne rzeczy, że sama błagała, by ją w końcu zabili
  5. To już oficjalne. Wiadomo, kiedy będą wypłacane czternaste emerytury i komu się należą

Źródło: rmf24

Następny artykuł