Mężczyzna wybudził się po 12 latach śpiączki
.
Karol Zaborowski - 21 Sierpnia 2019

Mężczyzna obudził się ze śpiączki po 12 latach. Wyjawił przerażającą prawdę o pobycie w śpiączce

Mężczyzna spędził w śpiączce aż 12 lat. Kiedy w końcu się wybudził, opowiedział o swoim wypadku i o wszystkim, co go spotkało.

Mężczyzna zapadł w śpiączkę, gdy miał 12 lat, a wybudził się z niej mając ponad 24 lata. Jego choroba zaczęła się bardzo niewinnie i nikt nawet nie przypuszczał, że skończy się tak tragicznie. Początkowe objawy, które miał Martin Pistorius, nie różniły się od zwykłej infekcji, ale niestety choroba bardzo szybko postępowała. Z każdym dniem czuł się coraz gorzej.

Oczywiście rodzice zabrali go do lekarza, ale niestety żaden specjalista nie potrafił go zdiagnozować, a stan Martina cały czas się pogarszał. W końcu doszło do tego, że nie mógł się poruszać, mówić, ani nawiązywać kontaktu w żaden, inny sposób.

Mąż ukarała swoją niewierną żonęŻołnierz dowiedział się, że żona zdradziła go z 60 mężczyznami. Jego zemsta była natychmiastowaCzytaj dalej

Mężczyzna opowiedział o tym, co czuł podczas śpiączki

Mimo całego szeregu badań, jakim został poddany Martin, lekarze nadal nie byli pewni, co mu dolega. W końcu zaczęli podejrzewać kryptokokowe zapalenie opon mózgowo-rdzeniowych, które wywołane może być przez grzyby znajdujące się w brudzie, ptasich odchodach oraz kurzu.

Niestety zarówno lekarze, jak i rodzice chłopca, byli całkowicie bezradni i jedyne, co mogli zrobić, to zabrać go do domu, gdzie miał powoli umierać. Tak się ostatecznie nie stało, choć stan Martina bardzo długo nie poprawiał się. Jego rodzice ułożyli sobie cały plan dnia, aby ich syn był pod stałą opieką. Nawet ustawiali sobie budziki co 2 godziny, aby go obrócić, żeby uniknąć odleżyn.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Świat według KiepskichKim jest prawdziwa żona Paździocha z "Kiepskich"? Opadną wam szczęki, to prawdziwa seksbomba! [ZDJĘCIA]Czytaj dalej

Kosztowało ich to masę wysiłku i nie raz mieli myśli, że lepiej by było, gdyby Martin umarł, czego teraz się bardzo wstydzą. Kiedy mężczyzna wybudził się ze śpiączki po 12 latach, opowiedział, że był w pełni świadomy, co się dzieje wokół niego, już około 2 lata przed tym, jak otworzył oczy. Musiało to być dla niego potworne przeżycie, ale w końcu udało mu się wrócić do świata żywych.

 - Tak, byłem tam. Nie od początku… Ale około dwóch lat od zapadnięcia w śpiączkę zacząłem się budzić. Byłem świadomy wszystkiego, co dzieje się wokół, jak każdy normalny człowiek. Wszyscy byli przekonani, że jestem warzywem, nikt nie podejrzewał, że jestem świadomy, myślę i czuję. Potwornie przerażała mnie myśl, że tak już będzie zawsze… Że w tym stanie spędzę resztę życia, zupełnie sam - wyznał.

Dzisiaj grzeje: 1. Młoda dziewczyna, która uczestniczyła w tragedii ze Starakiem skasowała z sieci swoje nagrania. Jest jedynym świadkiem wypadku
2. List z ZUS. Pod żadnym pozorem nie wyrzucaj go!

Impulsem do tego, aby podjąć walkę, było wystąpienie jego mamy, która w telewizji powiedziała, że lepiej by było, gdyby Martin umarł. Wreszcie w 2001 roku udało mu się nawiązać pierwszy kontakt, a badania potwierdziły, że jest świadomy. Teraz Martin ma już żonę i udało mu się nawet skończyć studia. Myśli również o powiększeniu rodziny, ale widma poprzednich lat pozostaną z nim na zawsze.

  1. Agnieszka Woźniak-Starak w złym stanie. Internauci zalali jej męża falą hejtu, w jej obronie stanęła koleżanka "Okrucieństwo"
  2. Nie żyje legenda TVP. Ostatni post jaki opublikował brzmi: "W szpitalu. Połamany, zaraz będą mnie rżnąć"
  3. Kobieta podczas porodu usłyszała donośny śmiech lekarza. Gdy zobaczyła swoje dziecko, zrozumiała dlaczego
  4. Bezdomny mężczyzna zaczepił 24-latkę i poprosił o pieniądze. Później zadał jej pytanie, które ścięło ją z nóg
  5. Dziecko w bardzo złym stanie trafiło do szpitala. Gdy lekarze zajrzeli do ust chłopca, natychmiast powiadomili policję

 

SynTe zdjęcia z Komunii to dowód, że liczy się tylko lans i szpan przed innymi. 14 foto to już totalna przesada!Czytaj dalej

źródło: Lolmania

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News