mężczyzna poszukiwania policja
Materiały policyjne
Joanna Szwalikowska - 20 Sierpnia 2020

Poznajesz mężczyznę z nagrania? Zrobił straszną rzecz kobiecie, policja prosi o pomoc

Mężczyzna ze zdjęć napadł na kobietę w centrum Łodzi. Jeśli go znasz lub widziałeś w ostatnim czasie, koniecznie powiadom policję. Atak miał miejsce pomiędzy budynkiem sądu i Uniwersytetu Łódzkiego. W dodatku do napaści doszło za dnia. Policja opublikowała zdjęcia osoby podejrzanej o napaść.

Mężczyzna ze zdjęć jest podejrzany o napaść, do której doszło 26 czerwca 2020 roku. W komunikacie policyjnym poinformowano, iż mężczyzna złapał kobietę za rękę, po czym przewrócił na ziemię oraz położył się na niej. Do ataku doszło w centrum Łodzi w pobliżu skrzyżowania ulic Uniwersyteckiej i Narutowicza. 

Napastnik był ubrany w jeansowe spodnie oraz biało-zieloną koszulkę z krótki rękawem, miał również plecak. Jego wiek to ok. 25-30 lat, jest szczupły.Ma ciemne włosy oraz zarost na twarzy. 

Osoby mogące pomóc w ustaleniu sprawcy tego przestępstwa proszone są o kontakt z policją: 42 665 10 40 (od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16) albo całodobowo z dyżurnym I Komisariatu Policji 47 841 14 00 lub 47 841 14 01. 

mężczyzna poszukiwania policja

Źródło: Materiały policyjne

Źródło: Fakt

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News