Tragedia za granicą, klient zastrzelił kelnera. Poszło o kanapkę

Tragedia za granicą, klient zastrzelił kelnera. Poszło o kanapkę Źródło: Unsplash/Micheile Henderson

Mężczyzna udał się do restauracji i zabił kelnera. Powody jego działania są szokujące. Tym, co zdenerwowało klienta, była kanapka.

Mężczyzna dopuścił się morderstwa na kelnerze. Do szokującego wydarzenia doszło zagranicą. Klient zdenerwowała się na pracownika restauracji w związku z zamówioną przez siebie kanapką. Emocjonalna reakcja człowieka doprowadziła do strasznej tragedii. 

Mężczyzna zamordował z powodu kanapki 

Mężczyzna w napadzie złości zastrzelił kelnera. Sytuacja miała miejsce na obrzeżach Paryża nazywających się Noisy-le-Grand i usytuowanych na północy od miasta. Do zdarzenia doszło w piątek. Klienci restauracji są w szoku. 

Powodem popełnienia morderstwa miała być podana klientowi przez pracownika kanapka. Według zeznań świadków, to ona była powodem awantury, która później doprowadziła do tragedii. Nie wiadomo czy morderca miał jakieś problemy psychiczne i czy był to jednorazowy napad szału. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Niecierpliwość doprowadziła do zbrodni 

Mężczyzna pojawił się w restauracji i wybrał z karty dań kanapkę. Okres oczekiwania na posiłek, który według klienta był zdecydowanie za długi, doprowadził go do napadu złości. Musiał być ewidentnie bardzo głodny, bo mocno zdenerwował się na pracownika restauracji w związku z tym, że proces obsługiwania go trwa aż tyle. 

Według świadków, klient w którymś momencie nie wytrzymał i chwycił za broń. Strzelił do obsługującego do kelnera i trafił mężczyznę w ramię. Po swoim wybuchu agresji wybiegł z knajpy. Pomimo akcji ratunkowej, ofiary, 28-letniego mężczyzny, nie udało się uratować. 

Lokalni mieszkańcy są wstrząśnięci tą tragedią. Restauracja, w której doszło do strzelaniny miała opinię przyjaznej i spokojnej. Nikt nie spodziewał się, że może stać się miejscem zbrodni. Knajpa miała swoje otwarcie zaledwie kilka miesięcy wcześniej, ale cieszyła się sporą popularnością mieszkańców.

Dzisiaj grzeje: 1. Z ostatniej chwili: "Próbował wyskoczyć przez okno, popełnić samobójstwo". Dramatyczny zwrot w otoczeniu Piotra Woźniaka-Starak
2.Miliony Polaków będą kupować w Lidlu jeszcze taniej, wszystko dzięki prostemu rozwiązaniu

 

Miejscowi zwrócili jednak uwagę na to, że ta okolica nie należy do najbezpieczniejszych i często zdarzają się tutaj przestępstwa związane z handlowaniem narkotykami i rozbojem. Szokujące jest jednak to, że ktokolwiek byłby w stanie chwycić za broń z tak błahego powodu, jak niewystarczająco szybko przygotowana kanapka. 

Najlepsze newsy dnia:

  1.  Koleżanka Agnieszki Woźniak-Starak przerywa milczenie. Jej słowa łamią serca
  2. Kim jest Julia Woźniak-Starak? Media podejrzewają, że to ona towarzyszyła bratu na jeziorze Kisajno
  3. Pierwsza reakcja Agnieszki Szulim na zaginięcie męża wprawia w osłupienie. Ludzie którzy wcześniej ją wspierali, teraz zamilki
  4. Z samego rana policja wydała pilne oświadczenie ws. poszukiwań Woźniaka-Staraka!
  5. Dlaczego nie było z nim ochrony?! Dziwne fakty ws. zaginięcia męża Woźniak-Starak zaczynają wpływać na powierzchnię

Źródło: Metro.co.uk

 

Następny artykuł