mężczyzna nie wierzył w pandemię
Instagram stuzhuk_dmitriy
Joanna Szwalikowska - 18 Października 2020

Nie wierzył w pandemię koronawirusa, zmarł na Covid-19. Miał 33 lata, osierocił troje dzieci

33-letni mężczyzna zmarł z powodu powikłań po przejściu koronawirusa. Osierocił trójkę dzieci oraz prowadził zdrowy styl życia. Był koronasceptykiem, nie wierzył w pandemię, o czym często pisał na swoim Instagramie. Dopiero po tym, jak zachorował, zmienił zdanie.

Mężczyzna był znanym ukraińskim influencerem zajmującym się fitnessem. Jego konto na Instagramie było obserwowane przez ponad 1,1 miliona osób. 33-latek propagował zdrowy styl życia w sieci. Nigdy nie ukrywał również, że jest koronasceptykiem i twierdził, że pandemia koronawirusa nie istnieje. Do grona polskich celebrytów, którzy są podobnego zdania, należą między innymi Viola Kołakowska, Ivan Komarenko czy Tomasz Karolak. Zmarł z powodu powikłań po Covid-19.

Dziś i we wtorek ostrzeżenia, od środy odczuwalna zmiana dla wszystkich Polaków. Nie ma wątpliwościDziś i we wtorek ostrzeżenia, od środy odczuwalna zmiana dla wszystkich Polaków. Nie ma wątpliwościCzytaj dalej

Mężczyzna zmarł na koronawirusa. Wcześniej twierdził, że pandemia nie istnieje

Dmitriy Stuzhuk przebywał akurat w Turcji, pewnego ranka obudził się z obrzękiem szyi. Miał mieć również problemy z oddychaniem oraz bolał go żołądek. Kiedy wrócił na Ukrainę, postanowił poddać się badaniom, w tym zrobił również test na obecność koronawirusa, jak sam podkreślał, na wszelki wypadek. Wynik okazał się pozytywny.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Właśnie zapadła decyzja, na 2 tygodnie przed Wszystkimi Świętymi. Dotyczy bardzo dużej grupy PolakówWłaśnie zapadła decyzja, na 2 tygodnie przed Wszystkimi Świętymi. Dotyczy bardzo dużej grupy PolakówCzytaj dalej

- Dali mi aparat tlenowy, bo mam problemy z oddychaniem - napisał kilka dni temu na Instagramie. Mężczyzna był w na tyle poważnym stanie, że początkowo wymagał hospitalizacji. Jak dodał w swoim wpisie, lekarze mieli jednak być zdania, że jest w stanie już powrócić do domu. Jego stan był stabilny. W szpitalu miał spędzić kilka dni.

Niestety, jak się okazało, na kilka godzin po powrocie do domu, stan zdrowia mężczyzny miał ulec znacznemu pogorszeniu. 33-latek ponownie trafił do szpitala, po czym stracił tam przytomność. Jego żona poinformowała, że powodem pogorszenia się zdrowia Dmitriya miały być powikłania kardiologiczne, które nastąpiły po przejściu Covid-19. Był one na tyle poważne, że influencer zmarł. Jego partnerka miała o tym powiadomić w mediach społecznościowych. Osierocił troje dzieci.

Dzisiaj grzeje:

1. Mamy wytyczne związane z Bożym Narodzeniem. Wielu nie będzie zadowolonych, koniec z tradycją

2. Pilne ostrzeżenia. Wszystko skończy się o 15, alarmują Polaków

3.Fani "M jak Miłość" zdruzgotani, potwierdzono dwie śmierci. Aktorka przekazała tragiczne wiadomości

- Myślałem, że covid-19 nie istnieje, a wszystko jest względne. Dopóki nie zachorowałem. Ta choroba nie jest żartem, jest ciężka - pisał na Instagramie celebryta jeszcze przed śmiercią. Mężczyzna zrozumiał, że pandemia istnieje, a koronawirus jest dużym zagrożeniem dla każdego z nas. Niestety wcześniej sam musiał zachorować, by dotarło do niego, że nie jest to żart.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Uwielbiana gwiazda hitu TVP została mamą, znamy imię i płeć dziecka. Kocha gotować, jej przepisy są hitami sieci
  2. Ewa Chodakowska zadziwiła tysiące Polaków. Wstawiła zdjęcie topless, fani nie mogli uwierzyć własnym oczom (FOTO)
  3. Rodzice mogą zapłacić za dziecko 500 zł kary. Policja bez wahania wypisze mandat
  4. Służby natychmiast przerwały pogrzeb, przegoniono żałobników. Porażające sceny w polskiej miejscowości
  5. MSZ zabrało głos ws. zamknięcia granic. Kluczowa wiadomość dla wszystkich Polaków
  6. Koncern farmaceutyczny chciał zarobić na leku przeciw COVID-19. Nie udało się, analitycy są w szoku
Ujawniamy: rodzina z programu Ujawniamy: rodzina z programu Czytaj dalej

Źródło: Na Temat

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News