Siedziała z 9-letnią córką w restauracji. Nagle mężczyzna uderzył ją dwa razy w twarz, bo nie dostał jedzenia

Siedziała z 9-letnią córką w restauracji. Nagle mężczyzna uderzył ją dwa razy w twarz, bo nie dostał jedzenia Źródło: Unsplash/ Quinn Buffing

Mężczyzna nagle zaatakował kobietę, która siedziała w restauracji. Agresor został zatrzymany przez policję i grozi mu więzienie. Powód napaści brzmi absurdalnie.

Mężczyzna wpadł w szał i uderzył kobietę w twarz z taką siłą, że ta aż spadła na ziemię. Potem padł kolejny cios. Na szczęście zareagowali świadkowie zdarzenia. Ofierze udzielono pomocy, zaalarmowano też policję, która pochwyciła napastnika. Szokujące jest, że do ataku doszło z tak błahego powodu - a raczej bez powodu. Tłumaczenia zatrzymanego bynajmniej nie brzmią przekonywająco.

Mężczyzna zaatakował kobietę, bo nie dostał jedzenia

Zdarzenie miało miejsce 15 września w Warszawie. Kobieta siedziała w jednej z restauracji na ulicy Puławskiej w towarzystwie 9-letniej córki. Jak mówią świadkowie, nagle podszedł do nich młody mężczyzna, który zażądał jedzenia. Kobieta odmówiła, a rozmówca wpadł we wściekłość i zaatakował ją. 

Świadkowie relacjonują, że napastnik uderzył swoją ofiarę w twarz. Kobieta upadła na ziemię, a wtedy agresor uderzył ją po raz drugi. Policja została wezwana przez widzącego całe zdarzenie przechodnia - ulicą akurat przejeżdżał radiowóz, świadek zatrzymał go i opowiedział funkcjonariuszom o zajściu. Ci rozpoczęli poszukiwania, które nie trwały długo. Pasujący do rysopisu mężczyzna został po chwili znaleziony. Okazało się, że to 21-letni mieszkaniec Białegostoku.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Napastnik zatrzymany. Teraz grozi mu więzienie

21-letni napastnik został przewieziony do komendy policji na Mokotowie. Tam usłyszał zarzut pobicia. Jak mówi sierż. sztab. Karol Gruda, mężczyzna odmówił współpracy. Funkcjonariusze sprawdzili jego nazwisko w policyjnej bazie danych. Szybko wyszło na jaw, że mają do czynienia z recydywistą - agresor był wcześniej karany za podobny atak w Białymstoku. Został skazany na 154 dni więzienia. 

Dzisiaj grzeje: 1. Dramat polskiej piosenkarki. Jej kochanek popełnił samobójstwo, znaleziono go w wannie z workiem foliowym na głowie
2. Ciężarna panna młoda padła na ziemię tuż przed ołtarzem. Kiedy goście zrozumieli co naprawdę się stało, zaczęli płakać z rozpaczy i smutku

Karol Gruda powiedział, że 21-latek został osadzony w zakładzie karnym, gdzie odbędzie całą zaległą karę. Za atak na kobietę w restauracji grozi mu nawet do 2 lat pozbawienia wolności. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Potrzebujesz gotówki? Jest bardzo prosty sposób nawet na kilka tysięcy złotych
  2. Wyłudzają miliony z 500 plus. Rekordzistka zgarnęła z programu drugą pensję
  3. Polska aktorka wzięła ślub w tajemnicy! Piękność wyszła za 19 lat starszego milionera [ZDJĘCIA]
  4. Mężczyzna od dawna planuje idealne zaręczyny. Boi się, że jeden szczegół może zrujnować jego zamiary
  5. Nie żyje legendarna dziennikarka. Przegrała walkę z nowotworem
  6. TVP: Rozbiły się dwa autokary pełne małych dzieci

Źródło: RMF 24

Następny artykuł