Mężczyzna twierdzi, że przybył z 2036 roku. Przedstawił swój koszmarny opis najbliższej przyszłości

Mężczyzna twierdzi, że przybył z 2036 roku. Przedstawił swój koszmarny opis najbliższej przyszłości Źródło: publicdomainpictures.net/George Hodan

Mężczyzna przekonywał wszystkich, że żył w 2036 roku. Rzekomo użył wehikułu czasu, aby opowiedzieć wszystkim, na co mają się przygotować za kilkadziesiąt lat. Internauci ogromnie się zaniepokoili i nie posiadali ze zdziwienia - to okropne, co zdaniem przybysza czeka ludzkość.

Mężczyzna dokładnie opowiedział o wojnach, chorobach, dzieciach, wojsku i o zasobach naturalnych. Wizja przyszłości wcale nie wygląda kolorowo. Podróżnik w czasie żył w 2036 roku i doświadczył wszystkich katastrof na własnej skórze.

Mężczyzna żył w roku 2036 i opisał to, czego doświadczył

Tajemniczy podróżnik w czasie zaczął publikować pierwsze zagadkowe wiadomości w internecie w 2000 roku. Był aktywny przez kilka miesięcy, rozmawiał z użytkownikami for, a potem nagle zniknął. Nie wiadomo do końca, co się stało, lecz mężczyzna nazywający się - jak podał - John Titor, miał korzystać z wehikułu czasu. Dzięki niemu znalazł się w 2036 roku i ochoczo opowiadał, jak będzie wyglądał wtedy świat.

Według Johna ogromne znaczenie dla wszystkich zamieszkujących Ziemię będzie mieć religia. Ludzie będą żyć zgodnie z dekalogiem, ale jednocześnie nie będzie spokoju. Prawie każdy będzie zmuszony do służby w wojsku, a kara śmierci będzie obowiązywać w każdym państwie. Będą też problemy związane z codziennym funkcjonowaniem: przez ogromne promieniowanie ludzkość będzie mieć utrudniony dostęp do zasobów i wody pitnej.

Internauci zaczęli dokładnie analizować słowa podróżnika w czasie

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Titor przekazał też smutną wiadomość o dzieciach i chorobach. AIDS ma być wciąż nieuleczalną chorobą, ale naukowcy odniosą sukces w innej dziedzinie - w walce z rakiem. Małymi krokami będą zmieniać oblicze medycyny. Jeśli chodzi o dzieci, to będzie rodziło się ich coraz mniej. Nie chodzi o pogoń za pieniędzmi i sukcesem czy też wygodnictwo: główną przyczyną ma być znaczący wzrost komplikacji porodowych i śmierci płodowych.

Dzisiaj grzeje: 1. Uwielbiany aktor "M jak Miłość" zmarł na raka trzustki. Wiadomość o jego śmierci zszokowała fanów
2. Grupa nastolatków wracała ze szkoły. Nie mieli żadnych szans, 13 z nich nie żyje, liczba ofiar rośnie

W przyszłości oczywiście technologia rozwinie się jeszcze bardziej, a internet będzie wszechobecny. Wiele osób zastanawia się, czy mężczyzna aby nie pomylił się w swoich doświadczeniach. W 2000 roku pisał, że w 2015 roku wybuchnie III wojna światowa, która doprowadzi do śmierci 3 miliardów ludzi. Jak wiadomo, nic takiego nie miało miejsca, ale zwolennicy teorii spiskowych są pewni, że już wkrótce ludzkość i tak spotka zagłada.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Dostaniesz 37 tys. zł od rządu. Musisz tylko zdecydować się na JEDEN zakup
  2. Jak zaspokajają się księża? Seksualność duchownych nie jest prosta
  3. Zapytał narzeczoną o gotowanie rosołu po ślubie. Zagięła go, odpowiedź zwaliła mężczyznę z nóg
  4. Takiej zimy nie widzieliśmy od PRL-u. Wszystko za sprawą wiru polarnego, wiemy, kiedy uderzy w Polskę
  5. Zobaczyła psa siostry i zamarła. Drży o życie 1,5 rocznego siostrzeńca

Źródło: Papilot

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News