Mężczyzna wynajmował mieszkanie matce z czwórką dzieci. Jak wszedł do środka, to zawrócił i zwymiotował

Mężczyzna wynajmował mieszkanie matce z czwórką dzieci. Jak wszedł do środka, to zawrócił i zwymiotował Źródło: publicdomainpictures.net/Linnaea Mallette

Mężczyzna podpisał umowę najmu z matką czwórki dzieci. Nie spodziewał się jednak, co zdarzy się w wynajmowanym domu. Po pięciu latach po raz pierwszy odwiedził nieruchomość. Natychmiast opuścił mieszkanie i zwymiotował.

Mężczyzna nie spodziewał się, że podpisując umowę najmu, sprowadza mały armagedon na swoją nieruchomość. Powierzył dom matce czworga dzieci na pięć lat. Przez cały ten czas miał dobry kontakt z najemczynią. Gdy w końcu po jej wyprowadzce wszedł do swojego domu, natychmiast musiał się ewakuować na zewnątrz. Od razu zwymiotował. 

Mężczyzna wciąż nie dowierza 

Najemczyni przez parę lat dokładała starań, by mężczyzna nigdy o niej nie zapomniał. Zupełnie bez powodu pozostawiła mu niespodziankę, która wprawia w osłupienie. Właściciel nieruchomości Shahin Miah przez 43 lata swojego życia nie wpadł na pomysł, że ktokolwiek mógłby tak postąpić - a już na pewno nie poważna, stateczna matka czwórki dzieci. Utrzymywali dobre relacje przez cały okres najmu. Kobieta wydawała się inteligentna, wzbudzała zaufanie. Tymczasem pozostawiła po sobie pamiątkę, która przeraża.

Kiedy Shahin przekroczył próg swojego podnajmowanego domu, poczuł obrzydliwy fetor. Odór był tak silny, że mężczyzna musiał natychmiast wycofać się na podjazd. Bezpośrednio po wyjściu zwymiotował. Cała nieruchomość była niewyobrażalnie zapuszczona. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Wszędzie leżało porozrzucane jedzenie. Nie było dostępu do kuchni i łazienki, bo podłogę przykrywały ludzkie odchody - zrelacjonował pozostający w szoku mężczyzna.

Mężczyzna stracił tysiące funtów

Shahin Miah nie wierzył, że sam da radę doprowadzić dom do stanu wyjściowego. Od razu wezwał serwis sprzątający. Profesjonalna ekipa godzinami czyściła nieludzko zapuszczoną nieruchomość. Za usługę zainkasowała zawrotną kwotę kilku tysięcy funtów. Na tym jednak nie koniec wydatków, które poniesie właściciel mieszkania. Mężczyznę czeka ponowne urządzanie pokoi. Kobieta zniszczyła wiele mebli, zabrała łóżka. O swojej wyprowadzce poinformowała nagle, nie zostawiła też swojego nowego adresu ani nawet kluczy do wynajmowanego latami domu. Shahin musiał włamać się do własnej nieruchomości.

Dzisiaj grzeje: 1. Tak teraz wygląda grób Piotra Woźniaka-Staraka. Bardzo smutny widok

2. Jej mąż zmarł po wypiciu popularnego napoju. Teraz ostrzega innych, pod żadnym pozorem tego nie pijcie

Mężczyzna przejął się też losem licznego potomstwa swojej byłej najemczyni. Czwórka dzieci wciąż pozostaje pod opieką nieobliczalnej matki. Przez lata przetrzymywała je w przepełnionym ekskrementami śmietniku - bo trudno inaczej nazwać wynajmowaną nieruchomość. Kobieta nigdy nie podnosiła ciężkich zasłon, odgradzając swoje potomstwo, a także obrzydliwe wysypisko odpadów od światła słonecznego. Dzięki temu przez tak długi czas zdołała utrzymać w tajemnicy faktyczny stan nieruchomości.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Wszyscy z prawem jazdy zapłacą. Szykujcie się na wydatek
  2. Aktorka twierdzi, że nie można pokochać cudzych dzieci. Fani są zniesmaczeni, gwiazda wychowuje dzieci swojego męża
  3. Wszedł do jej mieszkania przez okno na 3 piętrze. Brutalny gwałt wstrząsnął polskim miastem
  4. Monika Brodka pilnie strzeże swej prywatności. Prawie nikt nie wiedział, jaki dramat rozgrywał się w jej domu
  5. Zdjęcia pośladków Kurdej-Szatan w sieci. To widok, którego nie da się zapomnieć

źródło: daily mail

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News