Mężczyzna zaginął 22 lata temu. Dzięki mapie Google dokonano przerażającego odkrycia

Mężczyzna zaginął 22 lata temu. Dzięki mapie Google dokonano przerażającego odkrycia Źródło: Google Earth

Mężczyzna zaginął 22 lata temu. Do tej pory nikt nie miał pojęcia, co się z nim stało. Zagadkę udało się rozwikłać dzięki przerażającemu odkryciu dokonanemu przy pomocy mapy Google.

Mężczyzna zaginął 22 lata temu i wydawało się, że już nigdy nic się nie zmieni w jego sprawie. Gdy wszyscy stracili już wiarę w jego odnalezienie, dokonano przerażającego odkrycia przy pomocy mapy Google. 

Mężczyzna zaginął ponad dwie dekady temu 

Mężczyzna nigdy nie wrócił ze swojej wieczornej eskapady do klubu nocnego. Wyszedł z niego około godziny 23:00 po wypiciu kilku drinków i słuch po nim zaginął. Do zdarzenia doszło 7 listopada 1997 roku w Lantanie na Florydzie. 

Nikt już nie wierzył w to, że Wiliam Moldt kiedykolwiek się odnajdzie. Historia wypłynęła na światło dzienne dzięki przerażającemu odkryciu, jakiego dokonano w jednym ze stawów Moon Bay Circle w mieście Wellington.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Nietypowe zgłoszenie 

Zagadka rozwiązała się dzięki nietypowemu zgłoszeniu, które policja otrzymała 28 sierpnia. Zadzwonił rzeczoznawca majątkowy, który poinformował władzę o tym, że w jednym ze stawów w Moon Bay Circle znajduje się zatopiony samochód. Dokonał tego odkrycia przy pomocy zdjęcia satelitarnego z Google Earth. 

Dzięki mapom Google bez wysiłku i bez wychodzenia z domu, można zwiedzić cały świat za pośrednictwem ekranu komputera. Jak widać przydają się również w rozwiązywaniu zagadek kryminalnych sprzed wielu lat.

Funkcjonariusze natychmiast zainteresowali się tym i postanowili zbadać sprawę. Gdy wyłowili samochód, okazało się, że znajdują się w nim szczątki ludzkie. Po przeprowadzeniu analizy DNA jasne było, że odnaleziono właśnie Wiliama Moldta, który zaginął dwie dekady temu. 

Mężczyzna 22 lata temu wyszedł wieczorem z nocnego klubu. Wypił wcześniej kilka drinków, ale mimo to zdecydował się wsiąść do samochodu. Najprawdopodobniej z powodu jazdy pod wpływem alkoholu w którymś momencie stracił panowanie nad kierownicą i wpadł do stawu. 

Dzisiaj grzeje: 1. Legendarny piosenkarz choruje na ostrą białaczkę. Trafił do szpitala, wydał łamiące serce oświadczenie

2. Niespodziewane słowa ws. śledztwa dot. ekshumacji Woźniak-Staraka. Wypowiedź inspektora obiega media

- Nie da się ustalić, co wydarzyło się tak wiele lat temu. Wiemy jedynie to, że zniknął z powierzchni ziemi, a teraz się odnalazł - skomentowała tajemniczą sprawę rzeczniczka miejscowej policji Therese Barbera.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Wszyscy z prawem jazdy zapłacą. Szykujcie się na wydatek
  2. Uwielbiany piosenkarz jest ciężko chory. Codziennie przyjmuje tonę leków, wygląda strasznie
  3. Znany polski aktor wywołał kontrowersje na pogrzebie Staraka. Uwaga! TVN wyemitowała materiał odkrywający prawdę o artyście
  4. Chciał tylko pojechać hulajnogą. Polsat poinformował o okropnej śmierci
  5. Znamy prawdziwy powód, dla którego Beata Tyszkiewicz odeszła z Tańca z Gwiazdami. Niewyobrażalnie smutny

Źródło: TVN 24

Następny artykuł