Nie żyje Damian. Zginął w tragicznych okolicznościach

Nie żyje Damian. Zginął w tragicznych okolicznościach Źródło: pikio.pl

Mężczyzna, znany jako Damian, zginął w tragicznych okolicznościach. 31-latek przebywał na wyjeździe, gdy zaginął, wiele osób zaangażowało się w akcję ratowniczą. Niestety, ratownicy przekazali smutne wieści.

Mężczyzna przebywał na obozie tematycznym. W pewnym momencie oddalił się od swojej grupy i poszedł w kierunku rzeki. Niestety, wybrał nieodpowiednie miejsce, co skończyło się dla niego tragicznie.

Mężczyzna zginął w tragicznych okolicznościach

31-letni Damian Baez zaginął wczoraj w prądach rzeki Neuquen w mieście Cipoletti. O wydarzeniu stało się głośno w całym kraju. Poszukiwała go ochotnicza straż pożarna, personel szpitalny oraz policja. Niestety, gdy udało się go znaleźć, od dawna już nie żył. Według wstępnych i dosyć prawdopodobnych ustaleń, powodem śmierci było utonięcie.

Według relacji świadków 31-latek oddalił się na obozie od swojej grupy, chcąc schłodzić się w rzece. W miejscu, do którego poszedł, kąpiel była zakazana. Nie wiadomo czy przeoczył znaki, czy też świadomie je zignorował. Jakiś czas po wejściu do wody został porwany przez prąd i prawdopodobnie wtedy utonął.

Policja nie wyklucza, że Damian Baez popełnił samobójstwo

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Do incydentu miało dojść w niedzielę około godziny 18.00. Jak udało się ustalić, prawdopodobieństwo na to, aby w śmierć Damiana Baeza zamieszane były osoby trzecie jest znikome. Matias Stiep, rzecznik prasowy policji, wyjawił, że trudno jest stwierdzić, czy do śmierci doszło w wyniku wykroczenia (czyli zignorowania znaku), gdyż rozważa się również możliwość, że doszło do samobójstwa. 

Dzisiaj grzeje: 1. Julia Wieniawa powiedziała, co uważa o WOŚP. Przy okazji ujawniła historię ze swojego dzieciństwa
2. Zatrważające wiadomości z południa Polski. Bardzo mocne uderzenie, zatrzęsły się budynki, mieszkańcy są zdezorientowani

31-letni Damian Baez był jednym z uczestników obozu dla muzyków gatunków metalowych w miejscowości Cipoletti. Sam był basistą oraz gitarzystą, grał w znanym w Argentynie zespole thrash metalowym Mortaja, oraz death metalowym Emesia. Na razie na oficjalnych profilach na Facebooku obu zespołów nie pojawił się żaden komunikat w sprawie śmierci muzyka.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Pacjent wyskoczył z pędzącej karetki. Tragedia na jednej z polskich dróg
  2. Po przekroczeniu konkretnych progów zmaleje twoja renta i emerytura. Lepiej ich nie przekraczaj
  3. Zdrowe dziecko położyło się spać we własnym łóżku. Po 2 godzinach było martwe, przyczyna odebrała mowę lekarzom
  4. Nikt wcześniej tak nie poniżył Magdy Gessler. Nie mieści się w głowie, jak została potraktowana przed kamerami Kuchennych rewolucji
  5. Nie żyje wyjątkowy muzyk, jego zespół był uwielbiany przez Polaków. Miał tylko 45 lat

Źródło: En24 news

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News