Mężczyzna usłyszał dziwne dźwięki
youtube
Weronika Wasiak - 12 Stycznia 2020

Mężczyzna usłyszał dziwne dźwięki dochodzące z toalety. Zajrzał do środka i zaniemówił

Mężczyzna nagłe usłyszał podejrzane dźwięki dobiegające z pobliskiej toalety. Postanowił niezwłocznie skontrolować sytuację, a gdy zajrzał do środka nie mógł uwierzyć własnym oczom.

Mężczyzna z pewnością nigdy nie zapomni tego dnia w pracy. Przechadzając się korytarzami sklepu, niespodziewanie usłyszał przeraźliwy krzyk dobiegający z damskiej toalety, a gdy wbiegł do środka zastał przerażający widok. Jedna z klientek leżała na środku i zwijała się z bólu. W pierwszej chwili ani on, ani ona nie zdawali sobie sprawy, że prawda o przyczynach dolegliwości będzie tak zaskakująca.

Mężczyzna usłyszał dziwne dźwięki dobiegające z toalety. Zaniemówił, gdy zajrzał do środka

Zdarzenie miało miejsce w supermarkecie w Stanach Zjednoczonych, do którego wybrała się Ashleigh Miller Cross. Gdy tylko kobieta przekroczyła próg sklepu zaczęła czuć się coraz gorzej, co zmotywowało ją do pójścia do toalety i ochlapania twarzy zimną wodą.

Pogoda podejrzanie się zmieniłaZobaczył na niebie podejrzane kropki. Kiedy zrozumiał, czym są, natychmiast zaczął uciekaćCzytaj dalej

W międzyczasie ze swojego biura wyszedł Malcolm Comeau, zastępca kierownika, który czujnym okiem obserwował wszystkich klientów i pozostałych pracowników. Nagle usłyszał podejrzane dźwięki dochodzące z damskiej toalety, a gdy podszedł nieco bliżej zdał sobie sprawę, że jest to przeraźliwy krzyk. Czym prędzej pospieszył w tamtym kierunku i bez zawahania wszedł do środka. Wówczas jego oczom ukazała się leżąca na ziemi Ashleigh, która krzyczała i zwijała się z bólu. Widząc, że sytuacja jest bardzo poważna, mężczyzna natychmiast wezwał pogotowie i sam ruszył klientce z pomocą.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

ZwierzętaPrzyjaciel psa odchodził, musieli się pożegnać. Reakcja psa złamie każde serceCzytaj dalej

Niezapomniany dzień

Wystarczyło, że Malcolm zbliżył się do kobiety o kilka kroków, by dostrzegł, że między jej nogami znajduje się główka dziecka. Zrozumiał, że Ashleigh rodzi, a akcja porodowa jest na tyle rozwinięta, że sam musi podjąć odpowiednie działania. Nim się obejrzeli, zdrowy chłopiec był już na świecie, a chwilę później na miejsce dotarło pogotowie. Sytuacja być może nie byłaby tak szokująca, gdyby nie fakt, że kobieta nie miała pojęcia o ciąży. Tłumaczyła, że zaledwie 10 miesięcy wcześniej urodziła córeczkę, dlatego problem z utratą wagi po poprzedniej ciąży nie zwracał większej jej uwagi.

Dzisiaj grzeje:

1. Nie żyje władca, który rządził krajem przez 50 lat. Obalił własnego ojca, błyskawicznie wyznaczono następcę

2.
Fatalne wiadomości TVP z samego rana. Zaginął polityk, w rzece znaleziono wrak jego auta

- Dopiero 10 miesięcy temu urodziłam córkę i nie udało mi się zrzucić dodatkowych kilogramów, dlatego nie panikowałam, gdy przytyłam trochę. Jednak w życiu nie powiedziałabym, że jestem w ciąży - mówiła.

Na pamiątkę miejsca, w którym chłopiec przyszedł na świat, rodzice postanowili zorganizować mu sesję noworodkową w koszyku pełnym zakupów.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Anna Jantar byłaby zachwycona. Wnuczka odziedziczyła cechy babci i mamy
  2. Jedna osoba złamie prawo, wysokie kary zapłacą wszyscy. Nowe, surowe przepisy wydrenują nam kieszenie?
  3. Zdrowe dziecko położyło się spać we własnym łóżku. Po 2 godzinach było martwe, przyczyna odebrała mowę lekarzom
  4. Karol Strasburger wyjawił smutną prawdę o zmarłej żonie. Jego 37 lat młodsza partnerka nie była zadowolona
  5. Kasjerka odezwała się w bezczelny sposób do emerytki. Reakcja seniorki jest mistrzowska, klientów zamurowało

Włosy, które będą najmodniejsze w 2020Najlepsze fryzury 2020, każda kobieta będzie je nosić. Faceci nie oderwą wzrokuCzytaj dalej

Źródło: webniusy

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News