Pilny apel polskiej policji. Wyszedł na grzyby, jego koszmar trwa już trzeci dzień

Pilny apel polskiej policji. Wyszedł na grzyby, jego koszmar trwa już trzeci dzień Źródło: .

Mężczyzna wyszedł na grzyby i do tej pory nie wrócił. Policja poszukuje go już od kilku dni, jednak nadal nie ma żadnych informacji na temat miejsca jego pobytu. Mundurowi ogłosili pilny apel.

81-letni mężczyzna wyszedł z domu 8 października i do tej pory do niego nie powrócił. Rodzina zgłosiła zaginięcie na policję i rozpoczęto akcję poszukiwawczą. To już kolejny dzień poszukiwań, a po mężczyźnie zaginął wszelki ślad. Mundurowi postanowili wystosować pilny apel i proszą o pomoc w poszukiwaniach. 

Mężczyzna poszedł na grzyby

Starszy mężczyzna wyszedł z domu 8 października około godziny 10:00. 81-latek postanowił wybrać się na grzyby, jednak do tej pory z nich nie wrócił. Nie można nawiązać kontaktu z seniorem i nikt nie wie, gdzie może się obecnie znajdować. Policja aktualnie przeszukuje lasy w pobliżu Bęsi. 

- W akcji poszukiwawczej olsztyńskich policjantów wspierają funkcjonariusze z Komendy Wojewódzkiej Policji w Olsztynie, strażacy ochotnicy z OSP Kolno i OSP Lutry, Grupa Poszukiwawczo-Ratownicza OSP Klebark Wielki i wolontariusze z PCK - powiedzieli policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Rysopis zaginionego

Mężczyzna w dniu zaginięcia był ubrany w zieloną kurtkę, a na głowie miał szary kapelusz. Miał również przy sobie laskę oraz wiklinowy koszyk na grzyby. 81-latek ma poważny niedosłuch, a tego dnia zapomniał zabrać ze sobą aparatu słuchowego. Rodzina jest zrozpaczona i prosi o pomoc. Policja zdecydowała się wystosować pilny apel do każdego, kto mógł widzieć zaginionego mężczyznę.

Dzisiaj grzeje: 1. Maciej Kurzajewski przeżywa ciężkie chwile. Dopiero stracił żonę, teraz padł kolejny cios
2. Piechociński przekazał druzgocące informacje o strasznej chorobie. Codziennie uśmierca 33 Polaków

Każda osoba, która mogła natknąć się na 81-letniego Bronisława Narkiewicza, proszona jest o pilny kontakt z najbliższą jednostką policji. Mundurowi proszą zwłaszcza starsze osoby, aby zachowali szczególną ostrożność podczas grzybobrania. W pojedynkę można szybko stracić orientację w terenie. Warto mieć przy sobie naładowany telefon komórkowy oraz elementy odblaskowe.

uploaded

o2.pl

Najlepsze newsy dnia:

  1. 1 MILION Polaków dostanie emeryturę liczoną na lepszych warunkach. Reszta musi zacisnąć pasa
  2. Czy kot potrafi wyczuć RAKA? Oto jak się wtedy zachowuje, to szokujące
  3. Rewolucyjny przepis na kotlety mielone. Podniebienie eksploduje z rozkoszy
  4. Od teraz każdy dostanie wyższą pensję. Wiadomo już, kto ile zyska dodatkowych pieniędzy
  5. U ciężarnej kobiety zdiagnozowano paskudny nowotwór. Finał tej historii wyciska łzy z oczu
  6. Wcześniej nikt nie próbował prostego sposobu. Błyskawicznie schudła 20 kg dzięki nowoczesnej metodzie

źródło: o2

Następny artykuł