Wykorzystał i pozbawił życia 92-latkę. Jego tłumaczenie o współżyciu woła o pomstę do nieba

Wykorzystał i pozbawił życia 92-latkę. Jego tłumaczenie o współżyciu woła o pomstę do nieba Źródło: .

Mężczyzna wykorzystał seksualnie 92-letnią staruszkę, kobieta zmarła. Policja zatrzymała gwałciciela, tłumaczenia oskarżonego są niewiarygodne.

Mężczyzna został aresztowany przez funkcjonariuszy, tłumaczy się w absurdalny sposób. Policjanci nie mogli uwierzyć w jego słowa. 21-latek śledził 92-letnią kobietę, później wykorzystał ją seksualnie i doprowadził do śmierci staruszki. Za swoje czyny odpowie przed sądem.

Mężczyzna zgwałcił 92-latkę

Funkcjonariusze z Nowego Jorku zatrzymali 21-letniego Reeaz Khan'a pod zarzutem molestowania i zabójstwa 93-letniej kobiety. Maria Fuertes spacerowała chodnikiem, kiedy napastnik miał zajść ją od tyłu i przewrócić. Później wykorzystał ja seksualnie. Staruszkę znaleziono dwie godziny po zdarzeniu i przewieziono do lokalnego szpitala.

Kobieta nie straciła przytomności, ale jej zeznania były chaotyczne. Lekarze wykryli u 92-latki złamanie kilku żeber, uszkodzenie kręgosłupa i liczne siniaki wokół szyi i na klatce piersiowej. Niestety, staruszka wkrótce zmarła z powodu odniesionych obrażeń. W wyniku dochodzenia zatrzymano i oskarżono 21-latka.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Tłumaczenia młodego mężczyzny są absurdalne. 21-latek zeznał, że spotkał leżącą staruszkę na chodniku i starał się jej pomóc. Według niego, podczas zbliżania się do ofiary przewrócił się, a jego pasek od spodni uległ uszkodzeniu. W konsekwencji ubranie samo się osunęło, a jego członek znalazł się w pobliżu miejsc intymnych staruszki.

- Następnie oskarżony stwierdził, że podniósł spódnicę Fuertes i próbował włożyć w nią swojego członka – poinformował  prokurator Joseph Grasso w rozmowie z "Fox News".

Mężczyzna tłumaczył policji, że się przewrócił

Według oskarżonego mężczyzny, miał to zrobić z powodu "niekontrolowanych popędów" które mają podłoże chorobowe. Policjanci nie dali wiary tym tłumaczeniom.

Dzisiaj grzeje: 1. Nie żyje władca, który rządził krajem przez 50 lat. Obalił własnego ojca, błyskawicznie wyznaczono następcę

2. Wśród rannych są dzieci. Okropny wypadek na wschodzie Polski

Prokurator zlecił pozostawienie 21-latka w areszcie. Nie ma on również możliwości wyjścia za kaucją. Pierwszą rozprawę zaplanowano na 15 stycznia.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Anna Jantar byłaby zachwycona. Wnuczka odziedziczyła cechy babci i mamy
  2. Jedna osoba złamie prawo, wysokie kary zapłacą wszyscy. Nowe, surowe przepisy wydrenują nam kieszenie?
  3. Podczas castingu do The Voice Kids dziewczynka chwyciła za mikrofon. Chwilę później wszyscy mieli oczy pełne łez
  4. Po spokojnym porodzie lekarz obejrzał dziecko i zaniemówił. Widok był druzgoczący
  5. Juror "The Voice Kids" poniżył Zenka Martyniuka i największe gwiazdy disco polo. Padły słowa niegodne dżentelmena

źródło: Wprost

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News