Mężczyzna włożył rękę do lisiej nory. Zobaczył, co wyciągnął i nie mógł przestać płakać

Mężczyzna włożył rękę do lisiej nory. Zobaczył, co wyciągnął i nie mógł przestać płakać Źródło: youtube/wildinside

Mężczyzna z Wielkiej Brytanii tracił już nadzieję na szczęśliwe zakończenie swojego problemu. Otrzymał informację, że musi sprawdzić lisią norę w pobliżu lasu. Włożył tam rękę i nie mógł powstrzymać łez.

Mężczyzna o nazwisku Alan Whitton od trzech dni nie tracił nadziei, że uda mu się rozwiązać swój problem. 49-latek otrzymał wtedy informację, że musi się udać w okolice lasu i sprawdzić lisią norę. Gdy wsadził tam rękę, by sprawdzić, co się tam znajduje, zalał się łzami. 

Początek problemów Brytyjczyka

Alan wybrał się ze swoim psem po lasach Knighton Wood. Z pozoru niewinna wyprawa okazała się tragiczna w skutkach. Suczka wabiąca się Mitzi spotkała innego psa i pobiegła za nim w nieznanym kierunku. Brytyjczyk na próżno szukał swojego pupila, Mitzi przepadła jak kamień w wodę. Mężczyzna spędził kolejne trzy dni na organizowaniu poszukiwań w lasach na obrzeżach Londynu. Nikt nie słyszał ani nie zauważył zaginionej suczki. Właściciel powoli tracił nadzieję, a psina dalej pozostawała nieuchwytna. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Mężczyzna stawia wszystko na jedną kartę

Po kolejnych nieowocnych poszukiwaniach do Alana zadzwonił profesjonalny wyprowadzacz psów. Poinformował Anglika, że podczas spaceru ze swoimi podopiecznymi w lasach Knighton Wood zauważył dziwne zachowanie zwierząt. Jedno z nich mocno obwąchiwało lisią norę i nie chciało od niej odejść. 

Dzisiaj grzeje: 1. Dziadek znalazł w lesie 130-letni nagrobek. Gdy przeczytał napis, prawie zemdlał
2. Media dotarły do informacji o stanie zdrowia Kaczyńskiego. Konieczna jest kolejna operacja

Alan postanowił to sprawdzić od razu i wyruszył do wspomnianego lasu. W pewnym momencie usłyszał skomlenie dochodzące spod ziemi. Odnalazł norę, a następnie wsadził tam rękę. W szczelinie chowała się przerażona Mitzi. Suczka i właściciel padli sobie w ramiona. Mężczyzna nie mógł powstrzymać łez. Anglik zapowiedział, że już nigdy nie spuści oka ze swojej podopiecznej.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Pierogi cebulaki są prawdziwym hitem wśród gospodyń. Prosty farsz nieziemsko smakuje i jest bajecznie prosty do zrobienia
  2. Tak wyglądają pogrzeby księży. Znacznie różnią się od pochówku normalnych osób, będziecie zdumieni
  3. Zakwas na barszcz wg Magdy Gessler to prawdziwa rewelacja. Przepis robi furorę, domownicy będą błagać o dokładkę
  4. Jacek Kurski zwolnił pracownika z TVP. Kuriozalny powód
  5. Sieć w cieniu konkurencji. Biedronce rośnie trudny przeciwnik, z którym będzie mieć problemy

źródło: Wamiz

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News