Mężczyzna chodził po parku z pustym wózkiem dziecięcym. Prawdziwy powód wyciska z człowieka ostatnie łzy

Mężczyzna chodził po parku z pustym wózkiem dziecięcym. Prawdziwy powód wyciska z człowieka ostatnie łzy Źródło: Facebook Doug Delony KHOU

Mężczyzna regularnie chodził do parku z pustym wózkiem. jeden ze spacerowiczów widywał go niemal za każdym razem. Pewnego dnia udało mu się poznać powód zachowania nieznajomego. Natychmiast musiał uwiecznić to na zdjęciu. Wzruszająca historia.

Mężczyzna każdego dnia pojawiał się w parku z pustym wózkiem. Jeden ze spacerowiczów, który regularnie spędza tam czas zastanawiał się, co jest powodem jego zachowania. Pewnego dnia udało mu się go poznać. Nieznajomy był w szoku, musiał uwiecznić tę wspaniałą scenę i podzielić się nią z internautami. 

Mężczyzna każdego dnia przychodził do parku z pustym wózkiem, wzruszający powód

Doug Deony KHOU to stały bywalec Discovery Green. Spędza on tam większość popołudni, dlatego bardzo często miał okazję zobaczyć mężczyznę spacerującego z wózkiem, lecz bez dziecka. Jak się okazuje, ma on ku temu poważny powód. Gdy Doug opublikował wiele mówiące zdjęcie, internauci byli wzruszeni do łez. Post udostępniło już ponad 300 tysięcy osób. 

- Większość popołudni spędzam w Discovery Green i widzę tego faceta z wózkiem, ale bez dziecka. I staje się to pięknie, kiedy dowiesz się, że on po prostu spaceruje z niepełnosprawnym psem - napisał Doug pod zdjęciem, które opublikował na Facebooku. 

- Pozwala psu usiąść na trawie, poczuć zapachy i usłyszeć dźwięki. Zachwycający pies i miły facet. Niech ich Bóg błogosławi - dodał wzruszony Doug. Scena, którą nieustannie widywał w parku tak bardzo go wzruszyła, że musiał się nią podzielić z innymi internautami. Zdjęcie obiegło całą sieć, a każdy, kto je zobaczy, jest zachwycony. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Piesek ma na imię Maximillian, zwierzak jest ślepy na jedno oko oraz cierpi na zapalenie stawów, co uniemożliwia mu chodzenie. Jego właściciele - Edie Mayo i Troy Griffin kochają 16-letniego psa ponad swoje życie. Dwa razy dziennie zabierają go na spacer do parku przewożąc go w wózku dziecięcym. 

Dzisiaj grzeje: 1. Nadszedł komunikat z Kancelarii Premiera. Bezwzględnie dotyczy wszystkich Polaków
2. Chciała tylko wyciągnąć zabawki swojej córki z wody. Tragiczna śmierć 39-latki
3. Spektakularna wpadka w TVP na żywo. Widzowie przecierali oczy ze zdumienia

- Uwielbia być tam, spotykać się z ludźmi, ale zwłaszcza z psami - opowiadał Edie, właściciel psa. Cała rodzina traktuj go jak najlepszego przyjaciela. Pies towarzyszy im praktycznie całe swoje życie, a dokładniej od momentu, kiedy miał zaledwie kilka tygodni. Teraz pies jest już stary i schorowany, dlatego starają się ze wszelkich sił, by zapewnić mu jak najbardziej komfortowe warunki. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Do mediów właśnie trafiła dramatyczna informacja. Jego śmierci nikt nie mógł przewidzieć, rodzina jest załamana
  2. Kasia Cichopek pokazała zdjęcie z plaży w prześwitującym kostiumie. Przesada?
  3. Potwierdza się pesymistyczny scenariusz. Lepiej się przygotować, kilka najbliższych dni będzie bardzo ciężkich
  4. Mamy potwierdzenie, ksiądz zakażony koronawirusem. Sanepid pilnie szuka uczestników mszy
  5. Niebezpieczny wypadek na żywo w "Pytanie na śniadanie" TVP. Mogło źle się skończyć

Źródło: Facebook, TVN METEO

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News