Kiedyś ważył ponad 150 kg, a kobiety bezlitośnie go upokarzały. Teraz płaczą i zbierają szczęki z podłogi, mężczyzna przeszedł nieziemską metamorfozę

Kiedyś ważył ponad 150 kg, a kobiety bezlitośnie go upokarzały. Teraz płaczą i zbierają szczęki z podłogi, mężczyzna przeszedł nieziemską metamorfozę Źródło: fot.

Mężczyzna miał poważne problemy z nadwagą, przez co żadna kobieta go nie chciała. Przeżył jedno, wyjątkowe upokorzenie, po którym zdecydował się zmienić całe swoje życie. Sytuacja się odwróciła, teraz każda chce się z nim umówić.

Mężczyzna ważył 157 kilogramów i nosił ubrania w rozmiarze XXXL. Wszystko przez swoje uzależnienie od fast-foodów i tak zwanego "śmieciowego jedzenia". Jego jadłospis z tego okresu mógłby przyprawić niejednego dietetyka o zawał. Przez swoją wagę miał również poważne problemy w relacjach z płcią przeciwną. Pewien okrutny żart koleżanki sprawił, że zmienił swoje życie.

Mężczyzna miał poważne problemy z nadwagą

Anthony Bayer z Australii na śniadanie jadł dwie 30-centymetrowe zapiekanki z klopsikami i popijał to jedną butelką coli. Na obiad spożywał zestaw z KFC i kilka porcji lodów, a jego kolację stanowiły dwie duże pizze. Przy takiej diecie kwestią czasu było gigantyczne przybranie na wadze.

Z powodu swojej postury Anthony stał się obiektem żartów swoich kolegów i koleżanek ze szkoły. Jedna z jego szkolnych znajomych zrobiła wyjątkowo okrutny żart. Zgodziła się z nim pójść na studniówkę, a kiedy chłopak przygotował limuzynę i drogi garnitur, wystawiła go do wiatru. Ta sytuacja dała mu do myślenia.

Po przemianie nie może odpędzić się od kobiet

Anthony wziął się za siebie i stracił 60 kg. Zaczął ćwiczyć, dzięki czemu nie tylko schudł, ale i dorobił się pokaźnej muskulatury. Teraz sytuacja się odwróciła i mężczyzna stał się bardzo popularny wśród płci przeciwnej. Metamorfoza całkowicie zmieniła jego życie. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Kiedyś nienawidziłem siebie i nigdy nie sądziłem, że ktokolwiek mógłby mnie pokochać. Chciałem tylko znaleźć sobie partnerkę i założyć rodzinę, co bardzo zmotywowało mnie do tego, żeby schudnąć. Zawsze byłem odtrącany albo wyśmiewany przez dziewczyny. Teraz ciągle zapraszają mnie na randki. Kiedyś miałem 3 pary na Tinderze, dziś mam ich ponad tysiąc. To szaleństwo - stwierdził 26-latek.

Odezwała się do niego nawet dziewczyna, która go kiedyś wystawiła.

Dzisiaj grzeje: 1. Ujawniono informacje o córce Kornela Morawieckiego. Takich wiadomości nikt się nie spodziewał
2. Jej druga córka urodziła się 5 dni przed śmiercią pierwszego dziecka. Po stwierdzeniu zgonu zrobiono zdjęcie, które rozdziera serca

- Jakiś rok temu ta sama dziewczyna, która potraktowała mnie tak okrutnie w związku z balem maturalnym, jakimś cudem zdobyła mój numer oraz moje namiary na Instagramie i wysłała mi wiadomość z przeprosinami. Potem spytała, czy moglibyśmy umówić się na randkę. Nie mogłem w to uwierzyć i nawet jej nie odpisałem. Wybaczyłem, ale nigdy nie zapomnę tego, co mi zrobiła - powiedział Anthony.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Jaja masowo wycofywane ze sklepów. GIS ostrzega: SĄ SKAŻONE!
  2.  Mąż zniknął 6 tygodni po ślubie. Po 68 latach żona dowiedziała się prawdy. To był dla niej cios
  3. Najsłodsze szczeniaki na świecie rzuciły się w pościg za małym dzieckiem (WIDEO)
  4. Małgorzata Socha przeszła samą siebie. Pokazała się w takiej stylizacji, że aż miękną kolana
  5. Roksana Węgiel, po raz pierwszy przyzwoicie ubrana, zaśpiewała hit wszechczasów. Publiczność wstrzymała oddech
  6. Grupa mediowa IBERION. Stawiamy na rozwój, ambicję, innowacyjność

Źródło: Papilot

Następny artykuł