Mężczyzna nie mógł uciec.
facebook.com/OSP-REGUT/
Klaudia Bochenek - 8 Października 2019

Mężczyzna znajdował się z dzieckiem w płonącej pułapce. Nagle z ciemności wyłonił się Robert Biedroń

Mężczyzna brał udział w wypadku samochodowym. Jego pojazd szybko ogarnęły płomienie, a on sam nie mógł się wydostać. W środku znajdował się też 2-letni syn kierowcy. Nikt nie spodziewał się, że do akcji wkroczy Robert Biedroń.

Mężczyzna poczuł nagłe uderzenie i wylądował w rowie. Obejrzał się tylko by sprawdzić, czy z jego dzieckiem wszystko w porządku - po chwili sytuacja mocno się skomplikowała, ponieważ poczuł swąd. Jego auto powoli zaczęły ogarniać płomienie. Życie ojca i syna byłoby poważnie zagrożone, gdyby nie postawa polskiego polityka.

Mężczyzna wylądował w rowie, a jego samochód zaczął się palić

Ochotnicza Straż Pożarna Regut umieściła na swoim Facebooku informację o wypadku w Taborze. Zderzyły się ze sobą dwa auta: tir i samochód osobowy - na tę chwilę policja ustala jeszcze okoliczności zdarzenia i to, kto zawinił. Wskutek mocnego uderzenia osobówka, którą kierował mężczyzna, znalazła się w rowie. W środku znajdował się też przestraszony 2-letni chłopczyk.

Robert Janowski, jego żona do Agnieszki Woźniak-StarakBardzo mocne słowa żony Roberta Janowskiego do Agnieszki Woźniak-Starak. "4 lata oczerniania, gnojenia"Czytaj dalej

Oszołomiony mężczyzna starał się uratować na własną rękę, próbując oswobodzić także syna. Szok i panikę spotęgował widok płomieni, które powoli pochłaniały samochód. Nagle z ciemności wyłoniła się postać, która sięgnęła do środka auta i zaczęła pomagać w ucieczce z pułapki. Ojca i syna udało się uwolnić z płonącej pułapki, pozwolono im się także schronić w samochodzie swojego wybawiciela. Ten pochwycił jeszcze gaśnicę, po czym pobiegł gasić płonące auto.

"Pomimo różnic światopoglądowych wyrażam wielkie uznanie!"

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

MamaDzieciom tych kobiet można współczuć, ich mamy zrobiły z siebie pośmiewisko w internecie. Oto 8 wyjątkowo żenujących postówCzytaj dalej

Wszyscy uczestnicy ruchu drogowego obecni na miejscu byli w szoku, kiedy wyszło na jaw, że tajemniczą postacią okazał się Robert Biedroń. Polityk nie bał się pobiec na pomoc potrzebującym i nie powstrzymały go nawet buchające zewsząd płomienie. Post ze zdjęciem lidera Lewicy udostępniła OSP Regut, która brała udział w akcji ratunkowej.

Dzisiaj grzeje:

1. Ujawniono, co NAPRAWDĘ stało się, kiedy zginął Piotr Woźniak-Starak. Straszliwe doniesienia o Ewie O.
2. Bank PKO BP ostrzega swoich klientów przed niebezpieczeństwem. Można stracić wszystkie swoje pieniądze

- Trzeba pochwalić postawę tego Pana, który przed przyjazdem straży pożarnej udzielił pomocy osobom poszkodowanym w wypadkach na Dk 50 w miejscowości Tabor. Poszkodowanego kierowcę wraz ze swoim dwuletnim synem wydostał z płonącego samochodu i schronił w swoim Volkswagenie i, jak prawdziwy strażak, ruszył na płonący samochód z gaśnicą - brzmiał post.

Robert Biedroń skomentował podziękowania serduszkiem, a jego partner, Krzysztof Śmiszek pochwalił się wyczynem na Twitterze dopisując: "Takiego bohatera mam w domu!".

- Pomimo różnic światopoglądowych wyrażam wielkie uznanie! Brawo! - internauci są zachwyceni.

Obrazy Pikio

Fot. facebook.com/OSP-REGUT/

Najlepsze newsy dnia:

  1. 200 tys. ludzi za chwilę zostanie NA BRUKU. Wszystko przez komputery
  2. Znana aktorka została zgwałcona. Po latach ujawniono tożsamość oprawcy, to znana postać
  3. Wyłowili 13 martwych ciał, wszystkie z nich to kobiety. Polsat przekazał informacje o tragicznych wydarzeniach
  4. Nagły zwrot akcji ws. zabójstwa małej Kristiny. Zbrodnia okazała się jeszcze bardziej brutalna, niż ktokolwiek przypuszczał?
  5. Sekretny przepis Macieja Kuronia na kotlety schabowe. Trzeba zadbać tylko o jeden szczegół, aby cieszyć się nieziemskim smakiem

Znaki zodiakuZnaki zodiaku z ukrytymi i niesamowitymi talentami. Kariera stoi przed nimi otworemCzytaj dalej

Źródło: Facebook

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News