Włączyła się kamera alarmowa. Przypadkiem odkrył, co jego dziewczyna robi z psem, gdy go nie ma

Włączyła się kamera alarmowa. Przypadkiem odkrył, co jego dziewczyna robi z psem, gdy go nie ma Źródło: youtube.com/T&T Creative Media

Mężczyzna nie przypuszczał, że w jego domu dzieje się coś nietypowego. Pewnego dnia uruchomiła się kamera i nagrała wyczyny jego partnerki. To, co robiła z psem, wprawiło go w osłupienie.

Mężczyzna bardzo kochał swoją dziewczynę. Gdy razem zamieszkali był bardzo szczęśliwy, a humor dodatkowo poprawiał mu fakt, że ukochana polubiła psa. Suczka Nina jest jego oczkiem w głowie. Zainstalował nawet kamery, aby widzieć, co jego pupil robi sam w domu. W ten sposób chciał ją kontrolować, gdy musiał wyjeżdżać w sprawach służbowych. Pewnej nocy monitoring zarejestrował coś bardzo nietypowego.

Kobieta została sama z psem. Wszystko się nagrało

Jose Perez po raz kolejny musiał zostawić partnerkę i Ninę same w domu. Był jednak spokojny - wiedział, że nic złego nie może się stać. Jego wybranka świetnie radziła sobie z opieką nad psem, więc nie spodziewał się żadnych problemów. Gdy pewnej nocy zobaczył na swoim urządzeniu, że kamera w domu się uruchomiła, był przerażony. Obawiał się, że doszło do włamania. Natychmiast włączył podgląd na żywo.

Jego oczom ukazał się widok o wiele bardziej zdumiewający od złodzieja. W kuchni zobaczył swoją dziewczynę z psem, jednak ich zachowanie było bardzo nietypowe. Mężczyzna nigdy nie przypuszczałby, że ujrzy coś takiego. Postanowił, że zachowa nagranie i udostępni je w sieci, aby każdy zobaczył, co wyprawia kobieta. Ruch okazał się słuszny, a wideo zbiera coraz więcej wyświetleń w serwisie Youtube.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Mężczyzna pokazał światu, co robiła jego partnerka

Jak się okazało, dorosła kobieta w środku nocy tańczyła z psem. Objęła Ninę i obie radośnie pląsały po całej kuchni. Dziewczyna bardzo rytmicznie kręciła biodrami, a gdy pupil przestał się o nią opierać, zaczęła skocznie chodzić wokół niego. Pies najwyraźniej polubił nową zabawę, bo zaraz potem znów skoczył na swoją panią. Zwierzak wyglądał na bardzo zadowolonego, a jego opiekunka na rozbawioną.

Dzisiaj grzeje: 1. Znany piosenkarz będzie miał dziecko z mężczyzną. Urodzi je surogatka. ''Jesteśmy w ciąży''
2. Uwielbiana gwiazda walczy ze straszliwą chorobą. W Polsce choruje na nią ponad milion osób

Widok tak rozśmieszył Jose, że ten od razu wrzucił filmik do internetu. Nie mógł uwierzyć, że jego poważna na co dzień ukochana może tańczyć jak mała dziewczynka z psem u boku. Okazało się, że obie świetnie sobie bez niego radzą, a do tego są wyjątkowo urocze. Po obejrzeniu nagrania mężczyzna pokochał je obie jeszcze bardziej, podobnie zresztą jak internauci.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Gwiazda Hollywood stawia hotel w Warszawie. Wiemy gdzie i kiedy ruszy
  2. Legendarny milioner nie chciał płacić alimentów córce. Mówił, że nie jest jego, wyśmiewał ją i poniżał
  3. Babcia ukarała 2-letnią wnuczkę. Teraz dziecku grozi amputacja stóp
  4. Pies zgubił się na wakacjach i desperacko próbował odnaleźć swojego pana. Niewyobrażalne, co się z nim działo przez 3 lata
  5. Brat zgwałcił 14-letnią siostrę. Jednak największy cios zadali jej właśni rodzice

Źródło: Youtube

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News