Zginął, bo chciał nagrać filmik na YouTube. Koszmarny wypadek 29-latka

Zginął, bo chciał nagrać filmik na YouTube. Koszmarny wypadek 29-latka Źródło: youtube/Ruben Carbonell Beneyto

Mężczyzna w wieku 29-lat był fanem ekstremalnych przeżyć i adrenaliny, której dostarczał sobie w nie zawsze legalny sposób. Teraz popełnił jeden niezwykle kosztowny błąd, próbując nagrać swój kaskaderski popis na YouTube, zginął.

Mężczyzna znany niedużemu gronu osób w Hiszpanii podjął karkołomną próbę skoku. Problem w tym, że robił to w miejscu, w którym podobne działania są nielegalne - a wszystko chciał uwiecznić kamerą, by potem zamieścić film na YouTube. Niestety, coś poszło nie tak i 29-latek zginął.

Mężczyzna nagrywał filmiki ze swoich kaskaderskich popisów

Ruben Carbonell był fanem sportów ekstremalnych. Swoim nietypowym i niebezpiecznym hobby dzielił się na popularnej platformie z filami - YouTube. Zdobył jedynie 111 subskrybentów, ale Hiszpan nie był też nadzwyczajnie aktywny, na jego kanale znajdowało się jedynie pięć filmów.

Na nagraniach można było zauważyć skoki na bungee oraz loty na spadochronie. Hiszpan niejednokrotnie skakał z drugą osobą - prawdopodobnie swoją partnerką. Pierwsze nagrania mają już 8 lat, co wskazuje na to, że mężczyzna był w skokach bardzo doświadczony. Na filmach skakał jednak w miejscach do tego przeznaczonych, pod okiem ekspertów. Tym razem postanowił dodać więcej adrenaliny, poprzez skok w miejscu nielegalnym - co skończyło się dla niego tragicznie.

Mężczyzna włamał się na teren cementowni i próbował skoczyć z komina

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Ruben Carbonell zdecydował się na skok z komina cementowni firmy "Cemex" w hiszpańskim Alicante. Jak oświadcza firma, do której należy fabryka - teren jest odgrodzony oraz dokładnie strzeżony. Podejrzewa się, że fan ekstremalnych przeżyć włamał się na jej teren, sprawę badają służby.. 

DZISIAJ GRZEJE: 1. Dramat mamy Kasi podczas ślubu. Nagle rozległ się huk, pilna pierwsza pomoc w kościele
2. Już nie tylko Air Kuchciński. Kolejne afery marszałka wychodzą na jaw

Wiadomo, że Ruben Carbonell chciał skoczyć z komina cementowni i całe zdarzenie nagrać na YouTube. Towarzyszyła mu druga osoba, która razem z nim wdrapała się na komin. Świadek sytuacji przyznał, że weszli na teren placówki, unikając kamer monitoringu. Skaczącemu Hiszpanowi nie otworzył się spadochron, przez co runął o ziemię. Gdy jego towarzysz to zobaczył, od razu zawiadomił służby.

NAJLEPSZE NEWSY DNIA:

  1. Renata Beger zmieniła się nie do poznania. Nie uwierzycie, jak teraz wygląda! Legenda Samoobrony nie przypomina dawnej siebie
  2. Małgorzata Kożuchowska znika z TVN! Władze podjęły OSTATECZNĄ decyzję. Fani zaniepokojeni
  3. Pozwoliła synkowi wybrać dowolne zwierzę ze schroniska. Jego wybór wzrusza do łez
  4. Tak wyglądała żona Sławomira w dniu swojego ślubu. Ten widok zwali was z nóg, jest nie do poznania
  5. Pies był uwiązany na łańcuchu przez 10 lat. Jego reakcja, gdy został uwolniony miażdży serce

Źródło: Wprost

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News