Miał tylko jedno życzenie ws. swojego pogrzebu. Sceny pochówku odbierają mowę, mamy nagranie

Miał tylko jedno życzenie ws. swojego pogrzebu. Sceny pochówku odbierają mowę, mamy nagranie Źródło: Unsplash Rhodi Lopez

Mężczyzna za życia przekazał konkretną instrukcję odnośnie swojego pogrzebu. Gdy zmarł, ceremonia okazała się niepodobna do innych. Nagranie z obrzędu wywołuje skrajne emocje wśród internautów.

Mężczyzna, który zmarł niedawno, zażyczył sobie niecodziennego pogrzebu. Ceremonia, która odbyła się kilka dni temu wzbudziła ogromne emocje. Po tym, jak nagranie trafiło do sieci, internauci sami nie wiedzieli, jak powinni na to zareagować.

Wiele osób przed śmiercią wyraża swoje ostatnie życzenie, ale ten mężczyzna zdecydował się na coś szczególnego. Bohater naszego artykułu chciał, żeby pogrzeb odbył się dokładnie według jego wytycznych i podkreślił je za życia. Bliscy uszanowali wolę zmarłego i zorganizowali ceremonię, która miała bardzo oryginalny charakter. Niedawno do mediów społecznościowych trafiło nagranie z obrzędu.

Mężczyzna miał osobliwe życzenie przed śmiercią

Mężczyzna, z woli którego odbył się bardzo oryginalny pogrzeb, zmarł pod koniec marca. Tshekede Bufton Pitso był mieszkańcem Republiki Południowe Afryki i pełnił funkcję polityka. Wcześniej był także liderem partii UDM. Jego śmierć najprawdopodobniej nie wzbudziłaby zainteresowania wśród tylu internautów, gdyby nie osobliwy charakter jego pogrzebu.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

72-letni mężczyzna zmarł nagle, przewracając się na domowym podjeździe i tracąc przytomność. Mieszkaniec Republiki Południowej Afryki zmierzał właśnie w stronę swojego ukochanego samochodu, 30-letniego mercedesa E500. Tshekede Bufton Pitso wsiadał do niego, mimo że pojazd zepsuł się już dawno temu - tak bardzo kochał swoje auto. Dlatego też powiedział rodzinie, że gdy umrze, nie chce leżeć w trumnie. Jak się już pewnie domyślacie, chciał zostać pochowany w swoim ukochanym mercedesie.

Dzisiaj grzeje: 1. Z ostatniej chwili: Szumowski nie pozostawia złudzeń, wyjawił prawdę o końcu epidemii. Minister przekazał fatalne wiadomości

2. Media dotarły do dawnych kolegów Szumowskiego. Obnażyli całą prawdę, zdradzili ich prywatne rozmowy

Choć bliscy mieli opory, spełnili jego prośbę i mężczyzna spoczął w samochodzie, który uwielbiał. Dyrektor zakładu pogrzebowego przyznał, że pierwszy raz w życiu spotkał się z tak osobliwymi wymaganiami klientów i zorganizowanie ceremonii było dla niego niezwykle trudne oraz stresujące. Mimo to wszystko się udało, a do sieci trafiło nagranie z pogrzebu, które teraz bije rekordy popularności.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Czy długotrwałe oglądanie telewizji ma negatywny wpływ na wzrok? Eksperci tłumaczą
  2. Nie żyje legenda ligi hiszpańskiej i europejskich pucharów. Kolejna ofiara epidemii?
  3. Banknoty przenoszą koronawirusa? WHO wydało oficjalne stanowisko
  4. Spełniła największe marzenie umierającego ukochanego. Odszedł 7 godzin później, ich ostatnie zdjęcie wyciska wszystkie łzy
  5. Minister zdrowia wypowiedział się nt. wyborów. Wielu przeciera oczy ze zdumienia
  6. Jak zawrotnie szybko wyhodować szczypiorek na parapecie? Wyjawiamy sekretny sposób

źródło: Interia

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News