Mężczyzna wiózł krowę na motorze. Nagranie po prostu powala

Mężczyzna wiózł krowę na motorze. Nagranie po prostu powala Źródło: youtube/Dancing Dot

Mężczyzna musiał przetransportować krowę, ale miał jeden, poważny problem. Nie miał ani przyczepy, którą mógłby przewozić bydło, ani odpowiedniego samochodu. Musiał mu wystarczyć jego nieduży motocykl. Wszystko zostało nagrane.

Mężczyzna, będąc wyposażony jedynie w motocykl, zdecydował się na przetransportowanie swojej krowy do miejsca, w którym pilnie musiała się znaleźć. Zrobił to w wyjątkowo oryginalny, ale i pomysłowy sposób.

Mężczyzna zdecydował się na przetransportowanie krowy motocyklem

Do tej wyjątkowo niecodziennej sytuacji na drodze doszło w Pakistanie. Nagle prowadzący auto dostawcze zauważył przed sobą dwa motocykle. Jego uwagę zwrócił fakt, że pasażer jednego z dwukołowców, nagrywa kamerą prowadzącego drugi motor. Myśląc, że może być to coś ciekawego, sam włączył nagrywanie w komórce, ale nie spodziewał się tego, co zaraz miał zobaczyć.

Po podjechaniu bliżej wszystko stało się jasne. Jeden mężczyzna swoim motocyklem transportował krowę. Nie siedziała ona jednak na tylnej części siedziska, a przed samą kierownicą, a prowadzący, obejmując zwierzę rękoma, trzymał za manetki i kierował motocyklem. Co więcej, żeby zwierzę przemarzło, było okryte płachtą tak, że wystawała jedynie głowa.

Nagranie szybko obiegło internet

Mężczyzna transportujący krowę, widząc, jak stał się przez chwilę główną gwiazdą drogi, odwrócił się na chwilę i posłał uśmiech do kamery. Widocznie sam traktował tę nietypową sytuację jako coś zabawnego. Oczywiście taka metoda przewozu krowy jest groźna nie tylko dla samego zwierzęcia, ale także dla kierowcy i innych uczestników ruchu. Nie wiadomo, jak może zachować się zwierzę, gdy się przestraszy, a szczególnie niebezpieczne może być to na chwiejnym i niedużym motocyklu. Ponadto głowa krowy znacznie ograniczała widoczność kierowcy.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Internauci byli wyraźnie rozbawieni tym wyjątkowo niecodziennym nagraniem. Od razu pojawiła się lawina komentarzy, w których żartowano z mężczyzny prowadzącego motocykl z krową.

Dzisiaj grzeje: 1. Legendarna polska aktorka walczyła z alkoholizmem i depresją do końca życia. Nawet jej przyjaciółka, Beata Tyszkiewicz nie mogła jej uratować
2. Pies nauczył się mówić. Słowa, które wypowiedział powalają na łopatki, jest nagranie

- To zabawne, ale następnym razem niech da krowie prowadzić - pisał internauta.

- Poważne naruszenie zasad ruchu drogowego. Pozwolił pasażerowi jechać bez kasku - czytamy dalej.

- Sprawił, że niemożliwe staje się możliwe. Pakistańczyk potrafi - komentował inny użytkownik.

Najlepsze newsy dnia:

  1. STRZEŻ SIĘ kontroli drogowej. Policja wlepi ci mandat nawet za drobnostkę
  2. Piotr Fronczewski miał romans ze znaną aktorką. Latami oszukiwał żonę i dzieci
  3. Podczas swojego wesela pan młody nagle uderzył żonę w twarz. Powód jest oburzający, nagranie trafiło do sieci
  4. Mama musiała pochować zmarłego syna. Ale 5 lat później doznała przeczucia, które wywróciło jej życie do góry nogami
  5. Adoptowała psa, który ciągle warczał pod drzwiami. Chwilę później odkryła straszną prawdę

Źródło: Webniusy

Następny artykuł