Więźniowie nie dali żyć ojcu, który zabił miesięcznego Wiktorka. Porażające, co zrobili w areszcie

Więźniowie nie dali żyć ojcu, który zabił miesięcznego Wiktorka. Porażające, co zrobili w areszcie Źródło: Źródło: "Więźniowie w Gliwicach "przywitali" ojca z Rudy Śląskiej..."/ https://www.facebook.com/twojegliwice/videos/289112742370104/

Mężczyzna po zabójstwie miesięcznego Wiktorka trafił do aresztu. Wiele osób przewidywało, że będzie mu ciężko przetrwać wśród osób, dla których krzywda dziecka zakończona śmiercią jest przewinieniem nie do wybaczenia. Jest nagranie tego, jak ojca Wiktorka powitali więźniowie.

Mężczyzna musiał się przeogromnie bać - usłyszał pod swoim adresem mocne epitety. Więźniowie nie dali mu żyć. Wszystko trafiło do sieci.

Więźniowie nie mieli dla niego taryfy ulgowej

Miesięczny Wiktorek zmarł, ponieważ był maltretowany przez swoich rodziców. Oboje usłyszeli już zarzuty i trafili do więzień, grozi im dożywocie. Matka otrzymała zarzut znęcania się i pomocy w zabójstwie, miała nie reagować na przemoc wobec dziecka, z kolei 30-latek z Rudy Śląskiej - zarzut znęcania się ze szczególnym okrucieństwem i spowodowania śmierci oraz spowodowanie obrażeń u córki.

30-latek decyzją sądu trafił do aresztu w Gliwicach. Plotki szybko się roznoszą - kiedy więźniowie dowiedzieli się, że do jednej z cel trafi mężczyzna, który z zimną krwią zakatował miesięcznego chłopca, postanowili zrobić mu swoiste powitanie. Nie chcieli przebywać w jednym budynku z mordercą, a na jednym z nagrań krążących po sieci słychać, jak więźniowie zza murów wykrzykują dziesiątki epitetów.

Mężczyzna musiał zostać przeniesiony, nie można było postąpić inaczej

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Został przeniesiony, prawdopodobnie po tym, jak ostracyzmem objęli go inni osadzeni. Ostracyzm to w tym przypadku słowo łagodne. Mężczyźni osadzeni w Areszcie Śledczym przy ulicy Siemińskiego 10 (dawna Wieczorka) w Gliwicach przywitali 30-letniego mieszkańca Rudy Śląskiej wulgaryzmami i głośnymi krzykami – było je słychać za murami, w okolicy aresztu. Inni więźniowie nie chcieli w swoim sąsiedztwie zabójcy niemowlęcia, wykazywali względem niego dużą wrogość - można przeczytać w "Nowinach Gliwickich".

Dzisiaj grzeje: 1. Śmierć w rodzinie Wałęsów przyszła nagle, bez ostrzeżenia. Śledczy ustalili czy popełnił samobójstwo
2. Policja podała alarmujące informacje. Nie żyje 52 osoby, ponad 700 rannych
3. Szumowski przestał ukrywać. Powiedział, co wydarzy się w następnym tygodniu

30-latek ostatecznie został przeniesiony. Ze względów bezpieczeństwa nie przebywa już w gliwickim więzieniu, a aktualne miejsce jego pobytu jest ściśle tajne. Wszystko po to, żeby więźniowie nie powtórzyli aktu przemocy. Mężczyzna spędzi za kratkami 3 miesiące, a po nadchodzącej rozprawie usłyszy wyrok.

Więźniowie w Gliwicach "przywitali" ojca z Rudy Śląskiej który skatował swojego miesięcznego Wiktorka. Rodzice usłyszeli ciężkie zarzuty, grozi im teraz dożywocie. Film od czytelniczki

Opublikowany przez Twoje Gliwice Niedziela, 26 lipca 2020

Najlepsze newsy dnia:

  1. Radosna nowina w domu Marty Kaczyńskiej. Sama się wygadała, gratulacje
  2. Łukasz Szumowski przekazał ponurą wiadomość. Zacznie się już dzisiaj
  3. Gigantyczny błąd, Ministerstwo Zdrowia potwierdziło. Dotyczy kilkuset tysięcy
  4. Niewiarygodne. Ależ metamorfoza Agaty Dudy, wygląda kompletnie inaczej
  5. Ile naprawdę zarabiają księża? Media dotarły do konkretnych liczb, wielu będzie zadziwionych

Źródło: Facebook

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News