71-latek zgubił się w centrum handlowym. Po 20 dniach dokonali makabrycznego odkrycia

71-latek zgubił się w centrum handlowym. Po 20 dniach dokonali makabrycznego odkrycia

Mężczyzna umówił się ze swoją znajomą na wspólne zakupy w jednym z centrum handlowych. Zamiast spędzenia miłego czasu, staruszek się zgubił w korytarzach przeznaczonych dla pracowników sieci. Po dwudziestu dniach dokonano przerażającego odkrycia.

Mężczyzna umówił się ze swoją znajomą w centrum handlowym Westfield Bondi w Sydney w Australii. Na kilka minut przed czasem zaplanowanego spotkania, 71-latek wszedł do przejścia dla pracowników, w którym znajdowało się wiele korytarzy i wyjść ewakuacyjnych. Zbłąkany mężczyzna został znaleziony 20 dniu później przez jednego z pracowników sklepu.

Mężczyzna zagubił się w supermarkecie. Został znaleziony 20 dni później

Kiedy 71-latek nie dotarł na spotkanie, jego znajoma zgłosiła sprawę na policję. Ta przejrzała monitoring sklepu, ale nie była w stanie namierzyć zaginionego. Poszukiwania w Sydney też spełzły na niczym i nikt nie wiedział, gdzie podziewa się zaginiony. Jak się okazało, policja popełniła pewien błąd w szukaniu emeryta. Mężczyzna z nieznanych przyczyn wszedł do pomieszczeń pracowniczych, a potem znalazł się w labiryncie korytarzy prowadzących do drzwi ewakuacyjnych. Niestety, wszystkie były pozamykane.

- Gdyby sprawdzili kamery przemysłowe, zobaczyliby pana Gore przechodzącego przez drzwi przeciwpożarowe - przekonuje Anna Mitchelmore, doradca koronera w sądzie w Nowej Południowej Walii.

Okoliczności znalezienia staruszka przez pracownika sieci są wyjątkowo smutne.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Mężczyzna próbował walczyć o życie

Zmarły od prawie trzech tygodni mężczyzna został znaleziony przez pracownika sieci w comiesięcznej inspekcji przejść ewakuacyjnych. Według nagrań z monitoringu, staruszek przez kilka dni błąkał się między przejściami, próbując wyjść z labiryntu, ale w pewnym momencie nie był w stanie już odnaleźć drogi prowadzącej do centrum handlowego. Brak reakcji pracowników na emeryta widocznego na nagraniach kosztował go życie.

Dzisiaj grzeje: 1. Najsmutniejsze wiadomości o Beacie Tyszkiewicz! Fani są zdruzgotani
2. Bardzo smutna wiadomość. Nie żyje mama czołowego ministra w rządzie PiS

Rodzina i znajomi zmarłego są zszokowani i zapowiadają proces nie tylko przeciwko sieci sklepów, ale też policji, która ich zdaniem popełniła tragiczny błąd w dochodzeniu.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Zasiłek REKORDOWO w górę. Dostaniesz dodatkowe setki złotych
  2. 22-letnia polska aktorka zabiła siebie i swojego ukochanego. Po latach wyszła na jaw smutna prawda o ich związku
  3. Zdobyła rozgłos dzięki najlepszym programom w TVN, przegrała ze śmiertelną chorobą. Stacja przekazała najsmutniejszą wiadomość
  4. Jeden z największych banków w Polsce wydał nagłe ostrzeżenie dla klientów. Mogą stracić swoje wszystkie pieniądze
  5. Tata odkrył powód śmierci żony, dziecka w jej brzuszku i trzech synków. Złamał mu serce

Źródło: Radio Zet

Następny artykuł