mężczyzna maseczka sprzedawczyni
Policja.pl/KWP Bydgoszcz
Joanna Szwalikowska - 6 Sierpnia 2020

Sprzedawczyni zwróciła mężczyźnie uwagę, że nie ma maseczki. Chwilę później rozegrał się dramat, tylko do osób o mocnych nerwach

Mężczyzna wszedł do sklepu bez maseczki. Gdy ekspedientka zwróciła mu uwagę, rozegrał się prawdziwy dramat. Najpierw zwracał się do niej wulgarnie, a po chwili rzucił się na nią. Policja zatrzymała 44-letniego mieszkańca bydgoskich Kapuścisk. Teraz grozi mu kara nawet do dwóch lat więzienia.

Dramatyczne zdarzenie w Bydgoszczy. Mężczyzna rzucił się na ekspedientkę w sklepie, po tym, jak zwróciła mu uwagę, że nie zasłonił ust oraz nosa. Teraz mężczyzna odpowie za swoje zachowanie przed sądem. Grozi mu kara dwóch lat pozbawienia wolności.

Kora siostra Kamil SipowiczSiostra Kory przerwała milczenie. Dopiero teraz zdecydowała się powiedzieć całą prawdęCzytaj dalej

Mężczyzna zaatakował ekspedientkę po tym, jak zwróciła mu uwagę na barak maseczki

44-letni mieszkaniec Bydgoszczy uderzył ekspedientkę w twarz. Mężczyzna nie mógł pogodzić się z tym, że odmówiła mu obsługi, ponieważ nie miał maseczki ochronnej. Atak miał miejsce w środę po godzinie 14.00.

Do jednego ze sklepów przy ulicy Baczyńskiego w Bydgoszczy przyszedł 44-latek bez maseczki ochronnej. Ekspedientka poinformowała go, że nie zostanie on obsłużony, co sprawiło, że z jego ust padły obelgi pod jej adresem. Później usiłował zakryć twarz koszulką, jednak kobieta nadal odmawiała mu obsługi. Mężczyzna wyszedł ze sklepu, grożąc ekspedientce i wyzywając ją.

- Po chwili przyszedł ponownie, lecz tym razem z maseczką na twarzy. Kobieta poinformowała go, że w związku z jego wcześniejszym zachowaniem w stosunku do niej, nic mu nie sprzeda. Mężczyzna zignorował jej słowa, odzywając się niestosownie, a następnie podszedł do lodówki, próbując wyjąć z niej piwo. Ekspedientka zwróciła mu uwagę, że w sklepie towar podaje tylko sprzedawca. Mężczyzna nie reagował. Kobieta podeszła do niego i próbowała mu uniemożliwić wyciągnięcie alkoholu. Wtedy mężczyzna lekko ją odepchnął i uderzył pięścią w twarz, po czym wyszedł, nic nie wynosząc ze sklepu - napisano w oświadczeniu policji w Bydgoszczy.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Jajka poleZobaczył na polu wyjątkowo dziwne jaja. Gdy podszedł bliżej, zamarł ze strachuCzytaj dalej

Ekspedientka wskutek uderzenia straciła przytomność. Gdy jeden z klientów ją zauważył, zadzwonił po pogotowie oraz policję. 23-letnia kobieta trafiła do szpitala. Dziś, mężczyzna został zatrzymany przez policję.

W trakcie zatrzymania 44-letni mężczyzna był pod wpływem alkoholu. W jego organizmie wykryto niemal promil alkoholu we krwi. Po zatrzymaniu przez funkcjonariuszy, trafił do aresztu. Gdy wytrzeźwieje, usłyszy od prokuratury zarzut uszkodzenia ciała, a także gróźb karalnych. Grozi mu kara dwóch lat więzienia.

Dzisiaj grzeje:

1. Pół Polski objęte pomarańczową strefą. Bardzo duże niebezpieczeństwo, lepiej zostać w domu

2. Andrzej Duda zaprzysiężony. Nie wszyscy przestrzegali restrykcji

3. Nie żyje gwiazda głośnego hitu. Zgwałcił ją wnuk wpływowego polityka, matka przekazała informacje o jej śmierci

Policja poinformuje również sanepid o tym, że mężczyzna nie przestrzegał obowiązujących zasad sanitarnych. Właściciel sklepu, w którym doszło do zdarzenia, rozmawiał z dziennikarzami TVN24. Przekazał, że 44-letni mężczyzna jest stałym klientem, który już nie pierwszy raz nie dostosował się do obowiązujących obostrzeń.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Wzrasta nasza świadomość w kwestii zdrowia i coraz bardziej o nie dbamy. Ale czy wiemy jak robić to dobrze?
  2. Gdy na salę weszła Agata Duda, wszyscy zamarli. Co ona na siebie założyła?
  3. Media właśnie przekazały smutną wiadomość. Niestety, nie żyje
  4. Porażające nagranie z kościoła. W 22 sekundzie zaczyna się dramat
  5. Pozowała do zdjęć w sukni ślubnej. Nagle w jednej chwili doszło do tragedii
  6. Lepiej wcześniej wypłacić gotówkę i zaplanować wydatki. Niebawem banki wdrożą ogromne zmiany, będzie drogo

Kobieta - rzucił ją chłopak, bo była za grubaRzucił ją chłopak, bo była za gruba. Zemściła się w sposób, który zapamięta do końca życiaCzytaj dalej

Źródło: Gazeta pl

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News