Mężczyzna znaleziony
Stiopa, Wikimedia Commons CC BY-SA 4.0
Jakub Kossakowski - 6 Maja 2020

Zakończono akcję poszukiwawczą na jeziorze. Niestety potwierdził się najgorszy scenariusz, z wody wyłowiono ciało

Akcja poszukiwawcza została zakończona. Nurek przeszukując dno zbiornika wodnego dokonał dramatycznego odkrycia. Tym samym mężczyzna potwierdził najgorszy ze scenariuszy. W jeziorze znajdowało się ciało. Ta historia jest wstrząsająca. Ciężko uwierzyć w to, do czego doszło.

Zmarły mężczyzna zniknął bez śladu w poniedziałek. Niestety, właśnie potwierdziły się najgorsze z przypuszczeń. Po wielogodzinnych poszukiwaniach, z jeziora Ublik Wielki na Mazurach wyłowiono ciało. Niestety akcja ratunkowa nie uratowała jego życia.

Stan klęski żywiołowejWłaśnie powstała uchwała wzywająca rząd do natychmiastowego wprowadzenia stanu klęski żywiołowejCzytaj dalej

Wypoczynek zmienił się w tragedię

Od pewnego czasu cała Polska żyje poszukiwaniami Kacperka, jednak w tym samym czasie rozgrywają się inne dramatyczne historie z zaginięciem w tle. Mężczyzna, który był policjantem zniknął bez śladu w głębi jeziora Ublik Wielki nieopodal Giżycka. Niefortunnie nie udało się go uratować. Co przyczyniło się do jego śmierci?

Wszystko zaczęło się, kiedy mężczyzna udał się ze swoimi kolegami z pracy na urlop. Policjanci z Warszawy zdecydowali się na spędzenie kilku dni na mazurach. Zgodnie z informacjami podanymi przez portal Wirtualna Polska, mężczyzna w poniedziałek wypłynął z kolegami łódką na jezioro. Podczas tej wyprawy z nieznanych przyczyn łódź wywróciła się do góry dnem, a trzech podróżujących znalazło się w wodzie. Dwóch policjantów znaleziono bez większych problemów. Niestety trzeci mężczyzna przepadł bez śladu.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Kuchenne rewolucjeWygląd Gessler zmienił się drastycznie podczas izolacji. W sieci pojawiły się zdjęciaCzytaj dalej

Nurek wyłowił ciało z dna jeziora

Jak donosi portal Wirtualna Polska, akcja ratunkowa trwałą dwie godziny, następnie zmieniła się w poszukiwawczą. Mężczyzna był poszukiwany do godzin wieczornych. Kiedy nastał zmrok dalsze kontynuowanie akcji nie było możliwe. Wznowiono ją o poranku we wtorek. Zgodnie z informacjami wskazanymi przez portal Radio5, akcja poszukiwawcza została zakończona po blisko dobie. Wówczas nurek wyłowił z dna jeziora ciało.

Dzisiaj grzeje:

1. GIS ostrzega wszystkich Polaków. Już się zaczęło, wszyscy są zagrożeni

2. Jak długo w Polsce będziemy nosić maseczki? Minister zdrowia odpowiedział. Data, której nikt się nie spodziewał

Mężczyzna utonął, a jego ciało znajdowało się 20 m od brzegu na głębokości 6 m. Podczas poszukiwań wykorzystany został robot podwodny wyposażony w sonar oraz policyjne drony. Jak podaje portal Wirtualna Polska, badanie alkomatem wykazało, że funkcjonariusze byli pod wpływem alkoholu. Dwóch policjantów nie odniosło większych obrażeń, jednak pozostają w szpitalu i oczekują na badania. Okoliczności tego tragicznego w skutkach wypadku zostaną przeanalizowane przez prokuraturę i giżycką policję.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Polsat przekazał złe wieści. Tajemnicza choroba atakuje najmłodszych
  2. Anna Lewandowska urodziła. Robert Lewandowski pochwalił się zdjęciem. Znamy płeć i imię (FOTO)
  3. Dopiero teraz Anna Dymna opisała ostatnie spotkanie ze Zbigniewem Wodeckim. Ciężko opanować łzy
  4. Mężczyzna zapłacił na stacji benzynowej banknotem 200 zł i odjechał. Gdy kasjer zobaczył, co dostał, aż pobladł
  5. Nie mieści się w głowie, co ksiądz robił z chłopcem. Musiał trafić do szpitala, ból był przytłaczający
  6. Lidl przebił Biedronkę oferującą szynkę za 1,49 zł. Do jutra produkty poniżej 1 zł i wiele okazji

Krzysztof JackowskiJackowski pomaga w poszukiwaniu Kacperka. Kobieta zdradziła całą prawdę o działalności, jaką podejmujeCzytaj dalej

Źródła: Wirtualna Polska / Radio5

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News