Pomogła bezdomnemu narkomanowi, który grzebał w śmietniku. 14 lat później zobaczyła go i zaczęła płakać

Pomogła bezdomnemu narkomanowi, który grzebał w śmietniku. 14 lat później zobaczyła go i zaczęła płakać Źródło: Facebook/Will Levens

Mężczyzna, o którym postanowiła opowiedzieć ta ratowniczka medyczna, nie miał łatwego życia. Był bezdomny i uzależniony od narkotyków. Pewnego dnia kobieta postanowiła mu pomóc. Nie mogła się spodziewać, że 14 lat później znowu go zobaczy, a widok jego metamorfozy sprawi, że łzy staną jej w oczach.

Mężczyzna przeszedł prawdziwe piekło. Śmierć żony wpędziła go w długi i poważną depresję. Tylko raz spróbował heroiny, aby ulżyć sobie w cierpieniu, ale jak zwykle bywa, jednorazowa "przygoda" przerodziła się w totalne uzależnienie. Był na dnie i wierzył, że tam zostanie. Wtedy w jego życiu pojawiła się Jeanah.

Kobieta pracowała jako ratowniczka medyczna i widziała niejednego cierpiącego człowieka. Historia Willa Levensa jednak wyjątkowo ją poruszyła. Jej rodzina również została dotknięta uzależnieniem i Jeanah wiedziała, jak ciężko z nim walczyć. Dlatego postanowiła pomóc mężczyźnie.

Mężczyzna nie miał absolutnie niczego

Jeanah poznała Willa, gdy zobaczyła go grzebiącego w śmietniku pod restauracją. Wyglądał jak typowy bezdomny: był bardzo zaniedbany i nie miał ubrań pasujących do panującej pogody. Kobietę wzruszyło jego ubóstwo. Podarowała mu kurtkę oraz siedem dolarów na wyrobienie dowodu osobistego, który miał być dla niego niezbędny do znalezienia pracy. Przez jakiś czas przyjaźniła się z bezdomnym.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

W tamtym czasie Will i Jeanah dużo czasu spędzali razem. Rozmawiali o swoich doświadczeniach, wymieniali się tym, co przeżyli i uczyli od siebie nawzajem. Po jakimś czasie Will zniknął z jej życia. Kobieta nie miała pojęcia, co się z nim stało. Obawiała się, że mógł go spotkać bardzo przykry koniec. Narkomania to bezwzględna choroba, a heroina uzależnia w sposób, który bardzo trudno zwalczyć.

14 lat później na jego widok się rozpłakała

Od ich ostatniego spotkania minęło 14 lat. Jeanah prawie pogodziła się z tym, że nigdy więcej go nie zobaczy. Łatwo więc wyobrazić sobie jej zdumienie, gdy zobaczyła Willa w tej samej restauracji, przed którą po raz pierwszy go spotkała. Tym razem jednak wyglądał zupełnie inaczej - był schludnie ogolony i ubrany. Towarzyszyła mu nowa ukochana.

Dzisiaj grzeje: 1. Znana dziennikarka TVP została zamordowana przez swoją córkę. Ciało poćwiartowała na tysiąc kawałków. Zbrodnia wstrząsnęła Polską

2. Niedobre informacje dotyczące 13. emerytury. Wiadomo, ile stracą emeryci

Gdy zobaczył ją w kolejce do łazienki, nieśmiało zapytał, czy Jeanah wciąż go pamięta. Kobieta nie posiadała się ze wzruszenia. Była dumna ze swojego przyjaciela, który odważnie poświęcił się wprowadzaniu zmian w swoim życiu i nie poddał się aż do samego końca. Teraz planują utrzymywać kontakt.

Facebook/Jeanah Nomelli

Najlepsze newsy dnia:

  1. Emerytów czeka podwyższenie wieku emerytalnego. Alternatywa jest ZNACZNIE gorsza
  2. Nie żyje ojciec aktora "M jak miłość". Był znanym muzykiem, miał 67 lat
  3. Mężczyźni jak ognia unikają ślubu z kobietami spod 3 konkretnych znaków zodiaku. Małżeństwa z nimi są z góry skazane na porażkę
  4. Postawił kamerę przy łóżku i włączył na noc. Nagle jego pies zaczął się dziwnie zachowywać
  5. Zapomnij o smażeniu, teraz kotlety schabowe z piekarnika są prawdziwym hitem. Tak pysznych i zdrowych jeszcze nigdy jadłeś

źródło: boredpanda

Następny artykuł