Na zdjęciach w sieci wydawali się szczęśliwą parą. Kiedy policja weszła do ich domu, odkryła straszną prawdę

Na zdjęciach w sieci wydawali się szczęśliwą parą. Kiedy policja weszła do ich domu, odkryła straszną prawdę Źródło: .

Mężczyzna wydawał się bardzo szczęśliwy. Miał piękną żonę i dwójkę dzieci. Na zdjęciach prezentowali się jako przykład idealnej rodziny. Niestety nic bardziej mylnego, policji udało się odkryć prawdę.

Mężczyzna Alex i jego 22-letnia ukochana Jordan Wort są młodym małżeństwem. Wspólnie mieszkają i wychowują dwójkę dzieci. Dla wszystkich są przykładem pary idealnej. Na zdjęciach prezentują się wspaniale, jednak to, co działo się u nich w domu, jest straszne.

Jordan była pierwszą miłością Alexa. Razem stworzyli jedyny związek, w którym był mężczyzna. Dopóki miedzy nimi trwała sielanka, wszystko było dobrze. Na początku ich relacji byli naprawdę szczęśliwi. Nikt się nie spodziewał, że Jordan okaże się agresywna. 

Nie wiedział, jaka jego ukochana jest naprawdę

Gdy młody mężczyzna zorientował się, co się święci, było już za późno. Jordan była w pierwszej ciąży. Zamieszkali razem, a Alex liczył na to, że przyszła mama uspokoi się i zacznie panować nad swoimi wybuchami. Niestety nic takiego się nie stało. Im byli ze sobą dłużej, tym było gorzej. Jordan sprytnie wykorzystała swój stan. Miała świadomość, że Alex nigdy by nie uderzył kobiety w ciąży, ona za to biła go ile tylko mogła. Dodawała mu nawet leki nasenne do napoi, żeby łatwiej było go bić. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Niedługo po porodzie, zaszła w kolejną ciążę. Alex kolejny raz łudził się, że coś się zmieni. Owszem zmieniło się, ale na gorsze. Jordan wymyślała coraz to nowe sposoby, aby krzywdzić swojego męża. Mężczyzna nigdy nikomu się nie przyznał, że jego ukochana głodziła go, kazała spać na gołej podłodze, zabierała mu pieniądze czy zakazała kontaktu z rodziną. Jednak na tym nie poprzestała. Zaczęła dźgać go nożem i oblewać wrzątkiem. 

Nie wiadomo, ile trwałby koszmar mężczyzny, gdyby nie policja

Przerażeni hałasami sąsiedzi w końcu wezwali policję do mieszkania pary. Zarówno sąsiedzi, jak i policjanci, byli przekonani, że ofiarą przemocy domowej jest Jordan, a nie Alex. Żona usłyszała zarzuty o znęcaniu się nad mężem. Kobieta zaprzeczała i cały czas twierdziła, że mężczyzna jest chory psychicznie, sam się okalecza, a ją bezpodstawnie oskarża. 

Dzisiaj grzeje: 1. Smutne wiadomości z ostatniej chwili. Nie żyje były Minister Obrony Narodowej
2. Andrzej Grabowski powiedział całą prawdę o polskiej polityce. Tak mocnych słów z jego ust jeszcze nie słyszeliśmy

Po zakończeniu jednego z przesłuchań Jordan, kochająca żona, odwiedziła swojego męża w szpitalu. Nie był to jednak dowód miłość z jej strony. Chciała kolejny raz zrobić mu krzywdę, próbując siłą ściągnąć go z łóżka i wyrywając mu wszystkie rurki. Lekarze szybko znaleźli ich i wezwali policję. Po tym występku Jordan przyznała się do wszystkiego. Za popełnione czyny ostatecznie została skazana na 7,5 roku pozbawienia wolności.

Najlepsze newsy dnia:  

  1. Jesteś mamą lub tatą? Jeśli nie zdążysz do końca września, możesz stracić 1500 złotych
  2. Mama pana młodego na weselu była głodna, więc skosztowała pachnącego dania. Chwilę później już nie żyła
  3. Kobieta z ukrycia zobaczyła, jak zachowuje się pracownik salonu dla psów. Natychmiast chwyciła za telefon i zaczęła nagrywać
  4. Na łożu śmierci żona poprosiła męża o jedną przysługę. Dopiero po 4 latach zorientował się, jak z niego zaszydziła
  5. Mąż zostawił ją z 6 dzieci. 3 miesiące potem na tylnym siedzeniu auta dokonała odkrycia, przez które nie mogła przestać płakać

źródło: topniusy

Następny artykuł
0 Skomentuj

Komentarze 0

Ocena artykułu